Astra F Kullanıcıları Buraya

aramızdaki herkesin arabası yağ eksiltiyor mu??
anlamdığım konu şu araba yağ mı kaçırıyor (contadan keçeden falan)
yoksa yağ eksiliyormu kendiliğinden benimki yağ kaçırıyor..
Walla abi ustayla konuştuk eksiltmesi normal dedi:( bakalım seneye bi kontrola daha gideriz ne durumda die:( ama F kasalarda ustam normal eksiltmesi dedi zaten fabrikası 7000veya7500 1litremi ne deiydi şimdi tam hatırlıyamıyorum ama:( bundan biraz fazla yakması çok normal dedi sorun yok dedi :)

Linkte yazmış bütün detaylarıı....Burak kardeşim çok geçmiş olsunn...

arkadaşlar bizim astrada yağ azalsa bile yağ lambası yanmıyor nedendir çalıştırmadan önce ışıkların sönmesini beklerken yanıyor lamba bozuk değil ama yağ azken lamba yanmıyor.

lanet olsun beımde oksıjen sensoru bozulmus :( bırazdan sıparısınıı gecıcem :D

hakan abi benim arabanın önden eğillip baktığın zamn o yağ karteri olan yer sırf yağ..ben aracı bir yere parkettğimde alttan böyle bir damla akıtıyor.öyle olmasına rağmen 6500km de falan 450-500 gr yağ azalmış...acaba bnmkde eksiltiyor mu?*

6500 km de 0.5 lt normal bence,çünkü motor ne kadar iyi olursa olsun az bir miktar yağ eksilir, ama o ıslaklık hayra alamet değil, yağını sürekli takip et karter contan her an su koyuverebilir ;)

abi kusura bakma ama gitsin bi sahibindene veya herhangi bi siteye baksın bizim araçların temizini 12den aşağı bulabilecekmi 8000 ne ya şahin mi bu :mad: :mad: :mad:
abi bide senin araçta sürücü hava yastığıda mı yok bizde sürücü havayastığı var yolcununki yok ,klimada var

yok valla önder ya, bi hidr. direksiyon elektrikli cam gerisi kara düzen :D
ama bu adamlar piyasanın içinde olan adamlar, sahibindende herkes kafasına göre fiyat koyuyor,

Hadi İstanbulda olan F kasacılar gerçekten bi organizasyon iyi olur tüm F ler bi arada olsunlar:) :) :) 1.4,1.6,2.0 walla keşke İst.da olsaydım dedimya:cry: :cry: :cry:
atlar trene gelirsin burakçım yaw,
haydarpaşada bi istanbula göç sahnesi yaparsın denize karşı :D
sonra alırız biz seni :D

ama organizasyon zor iş, herkesin işi gücü programı farklı,

arkadaşlar bizim astrada yağ azalsa bile yağ lambası yanmıyor nedendir çalıştırmadan önce ışıkların sönmesini beklerken yanıyor lamba bozuk değil ama yağ azken lamba yanmıyor.
alican o lamba karter iyice kupkuru kalana kadar yanmıyor
tecrübeyle sabit
iyice yağ bittiğinde yandı benimki bi zamanlar

Geri