Astra F Kullanıcıları Buraya

hakan abi benim arabanın önden eğillip baktığın zamn o yağ karteri olan yer sırf yağ..ben aracı bir yere parkettğimde alttan böyle bir damla akıtıyor.öyle olmasına rağmen 6500km de falan 450-500 gr yağ azalmış...acaba bnmkde eksiltiyor mu?*
Sercan abi walla benim kalterdende yağ terlemiş usta güvanemeyip diş attı ;) olmadı bi ustaya göster sonuçta kaç senelik araç bence normal:) belkide kalterin dişleri aşınmıştır;) diş attılarmı sorun kalmaz inş.;)

lanet olsun beımde oksıjen sensoru bozulmus :( bırazdan sıparısınıı gecıcem :D
Geçmiş olsun melii.Oksijen sensörü rakıma göre motora giren havayı ayarlar.bu durum da özellikle uzun yollarda aracın performansının sürekli değişmesine neden olur arazinin yüksekliğine ve hava basıncının değişimine bağlı olarak;)Kaç paraymış inşallah pahalı bi parça değildir.İyi sürüşler;)bu arada seni de aramızda görmekten mutluluk duyduk.bizim muhabbet bi başkadır:)

atlar trene gelirsin burakçım yaw,
haydarpaşada bi istanbula göç sahnesi yaparsın denize karşı :D
sonra alırız biz seni :D

ama organizasyon zor iş, herkesin işi gücü programı farklı,
Hakan abi Kasırga yoksa bende yokum:( biliyosun ikimiz muhteşem ikiliyiz:) yani şimdi bi F kasa eksik olacak:D :D :D ben o yüzden ama siz gerçekten bi hafta sonu ailecek bi program güzel olur aslında:) Esk. deseydiniz bişeyler ayarlardık en basitinden bi pazar günü bi mangal yakılırdı en güzeli:) yani bi pazar günü nede olsa kimsenin işi gücü olmaz:o güzel olur die düşünmüştüm:( yinede bi düşünün ama ailece olsun daha zevkli olur:)

saolun arkadaslar bakalım fıyat beklıyourm alır takarım yanıı :D 15 dakıka sonra fıyat gelıcek yavas yavas toparlıyurm arabayıı :D

Melii buluşmayı yapıomuyuz 27 si gibi? sonrasında benim yazlığa gitme durumum var..daniel arkadaşımızda okuyunca cevap verir..senden onay alıyım? deniz [34 DAR 47 ] komşum sayılır, onada haber veririm ben.ama gsi ların içinde tek gl kalmıyım ben:D

MUTLAK CEVAP BEKLİYORUM

Melii buluşmayı yapıomuyuz 27 si gibi? sonrasında benim yazlığa gitme durumum var..daniel arkadaşımızda okuyunca cevap verir..senden onay alıyım? deniz [34 DAR 47 ] komşum sayılır, onada haber veririm ben.ama gsi ların içinde tek gl kalmıyım ben:D

MUTLAK CEVAP BEKLİYORUM
Efe abi walla tebrik ediyorum:) hemen organize ediverdin tebrikler:rock artık sıra Fcilerde;) astra F team İst.da olanlar hafta sonunu bi günde olsa araçlarına ayrısın;) yanlız kalmasın büyük ihtimal Efe abi :D :D :D

Geri