Astra F Kullanıcıları Buraya

aramızdaki herkesin arabası yağ eksiltiyor mu??
anlamdığım konu şu araba yağ mı kaçırıyor (contadan keçeden falan)
yoksa yağ eksiliyormu kendiliğinden benimki yağ kaçırıyor..

geçmiş olsun Burak
sanıyorum hepsi bir miktar yağ eksiltiyor
kullanımın nasıl, yüksek devirli kullanıyosan eksiltir,
motor aşınmışsa eksiltir
var oğlu var yani... ben de takipteyim yeni motorun yağ durumunu... ilk konan yağ eksildi hatta bitti, şimdi yenisini koyduk tam sentetik 3 haftadan fazla oldu henüz bişi yok görünürde...

Son düzenleme:
bu arada Yalçın beyin sarı gsi a talip olmak için görüştüm benim aracın ederini sordum ona piyasasyı bilen adam malum....
7500-8500 arası diyor,
klima-abs ve airbagsiz arkadaşların bilgisine :(

geçmiş olsun
sanıyorum hepsi bir miktar yağ eksiltiyor
kullanımın nasıl, yüksek devirli kullanıyosan eksiltir,
motor aşınmışsa eksiltir
var oğlu var yani... ben de takipteyim yeni motorun yağ durumunu... ilk konan yağ eksildi hatta bitti, şimdi yenisini koyduk tam sentetik 3 haftadan fazla oldu henüz bişi yok görünürde...

hakan abi benim arabanın önden eğillip baktığın zamn o yağ karteri olan yer sırf yağ..ben aracı bir yere parkettğimde alttan böyle bir damla akıtıyor.öyle olmasına rağmen 6500km de falan 450-500 gr yağ azalmış...acaba bnmkde eksiltiyor mu?*

bu arada Yalçın beyin sarı gsi a talip olmak için görüştüm benim aracın ederini sordum ona piyasasyı bilen adam malum....
7500-8500 arası diyor,
klima-abs ve airbagsiz arkadaşların bilgisine :(
abi kusura bakma ama gitsin bi sahibindene veya herhangi bi siteye baksın bizim araçların temizini 12den aşağı bulabilecekmi 8000 ne ya şahin mi bu :mad: :mad: :mad:
abi bide senin araçta sürücü hava yastığıda mı yok bizde sürücü havayastığı var yolcununki yok ,klimada var

Teşekkürler onunla atlattık bu sıralar h kasaya biniyorm hep benim arabaya soğuklaştım bu olayda tuzu biberi oldu askere ağustosta gidecem sanırım satarm.

hbr beklıyourm ıstanbul bulusması ıcın :D

yakınlarda olanlarla bişiler yapsak güzel olabilir aslında

ben hbr beklıyorum sızden yapın organızyasyonuu gıdelım bulusalım yemek yıgelım gunduz olursa denıze havuza bıle gıderız :D

merter mc mi dedi biriii?:D:D

ist.teki f çiler ben varım buluşmada..hatta haftaya ayarlayalımmı?
Hadi İstanbulda olan F kasacılar gerçekten bi organizasyon iyi olur tüm F ler bi arada olsunlar:) :) :) 1.4,1.6,2.0 walla keşke İst.da olsaydım dedimya:cry: :cry: :cry:

Geri