Astra F Kullanıcıları Buraya

teşekkür ederim burakçım..yakında tatile gitcem gitmeden bi xenon angel yapalım dedim ama daha xenonları bağlatmadım,o yüzden farlarda ayarsız oldu.taktırdım ama havayı aydınlatıyolar:D tüm ayarlar tamamlansın fotoları arabamın sayfasından takip edersiniz yada yeni bi sayfa açarım..

teşekkür ederim burakçım..yakında tatile gitcem gitmeden bi xenon angel yapalım dedim ama daha xenonları bağlatmadım,o yüzden farlarda ayarsız oldu.taktırdım ama havayı aydınlatıyolar:D tüm ayarlar tamamlansın fotoları arabamın sayfasından takip edersiniz yada yeni bi sayfa açarım..
Efe abi peki angel xenonsuz aydınlatıyomu :( onu taksam xenona yetmez:o xenonsuz gezilmezmi yani:o ayarlattığın zaman yorumlarını bekliyorum Efe abi bide ayıptır sorması sana kaça mal oldu:)

teşekkür ederim alican..275 angel 200 xenon..[çakma mtek diil orjinal..sıfır...çevre meselesi:D]

bide yakında oktay abiden pioneer deh 4950 teyp alıcam..hepsini bir yayınlarım..

Efe abi peki angel xenonsuz aydınlatıyomu :( onu taksam xenona yetmez:o xenonsuz gezilmezmi yani:o ayarlattığın zaman yorumlarını bekliyorum Efe abi bide ayıptır sorması sana kaça mal oldu:)

burakcım angel farların ayarını yaptırmak gerekiyo.çünkü içi siyah ve ışıgı absorbe ediyo.ve fardan çıkan ışık direkt olarak ayarsızsa,arabanın önü dışında alakasız yerlere gidiyo.xenonsuz tabiki aydınlatır ama şık görünmez.düşün angel halkaları mavi farlar sarı halojen:D abes durur..ayarlattıgım zaman ben diil sizler vericeksiniz yorumları burakcım:Dsizlerden bekliyorum yorumları..

teşekkür ederim ilker abi..daha iyi parça ve araçlar sizlerin olsun inşallah.

efe hayırlı olsun abi
yalnız nerden aldın angella xenonu fiyatları çok iiymiş ben burda finspeede sormuştum angel 375 xenon 250 demişlerdi :eek:
bide ayarını falan yaptırdıktan sonra farın aydınlatma performansı hakkında yorumunu bekliyorum çünkü bizde 1-2 ay içinde takacaz ama bazı sorular var kafamda aydınlatma ile ilgili
tekrar hayırlı olsun ;)

klima açık 100 km de 7,25 litre lpg yaktı sanırım rekor bu olsa gerek. fiyat yazsam farklı olur. Çünkü yerine göre fiyatlar değişiyor. Üstelik klima açık. Bilginize.( Not araba yağ, yağ filtresi ve hava filtresi. polen filtresi değişeli 30 km olmuştu bilginize)

Geri