Astra F Kullanıcıları Buraya

oksıjen sensoru dedıler gıttım aldım deyıstırdım sorun devam edıyor ve yakıt fazla yakıyor

Evet Hakan abi:) bizimkinin dişler sıyrılmış :( ustada güvenemedi:( acaba dişlerin aşındığındanmı terleme yapıyo dedi diş açıverdi:( zararı olmaz heralde Hakan abi bi bilgin varmı :(

olmaz burakçım basit bi kör tapa sadece yağ boşaltmak için açılıyor, çoğunlukla çıraklar yaptığından bazen fazla sıkıyolar ondan oluyor...

hakan abi o zaman benim bir an önce yaptırmam gerkiyor bunu...akıtırsa ya daha fazla allah korusun....aramızda conta veya keçe değiştiren var mı kaça patlar normalde???
bence sen bisüre yağını takip et conta patlak olunca doğrudan boşalyır yağız zaten
en fazla 100 liran gider, karter contası basit, yeri de kolayda
o kadar bile tutmaması lazım

Daha bugün ekledilerforumdan gökhanda gecen hafta ekletmişti haftaya yazarım performansla ilgili artış olursa.

Birde bu egr iptalinde performans artar dediler doğrumudur?
Bu egr konusunda değişik fikirler var ama ustaların geneli performansı değiştirmez diyor.sadece doğaya çiğ benzin salınımını önlemeye yarayan bir parça bu.yakmadığını bir daha yakıyor.ama sadece 3000 devirden sonra devreye giriyor.yani ben 90-100 arası kullandığım için hiç ihtiyaç olmuyor denebilir.

Bugün 1 çift OSRAM Night Breaker ampul aldım... Hayırlısıyla hafta içi sol farı ve sinyali yenilediğim zaman taktıracağım...

img1657zs9.jpg

img1658cq3.jpg

Son düzenleme:
arkadaşlar angel eye ayarını yaptırabileceğim bi yer varmı avrupa yakasında? tuning garage,driversseat falan demeyin gözünüzü seviyim:D yapmıo herifler..özellikle maslak sanayi de olursa çok sevinirim

arkadaşlar angel eye ayarını yaptırabileceğim bi yer varmı avrupa yakasında? tuning garage,driversseat falan demeyin gözünüzü seviyim:D yapmıo herifler..özellikle maslak sanayi de olursa çok sevinirim
:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
angel eyemi:eek: Efe abi hayırlı olsunya gerçekten süper olacaktır eminim;) fotolarını sabırsızlıkla bekliyorum:) hayırlı uğurlu olsun;)

Geri