Astra F Kullanıcıları Buraya

al sem benım arabayı kullan ben senın arabanı kullanıyıyım yıne kovalarım fark etmez yanı yeterkı trafık olsun :D

karter tapası aç kapa yaparken diş sıyırabiliyor
yeni diş açılıp yeni tapa takılıyor
contadansa conta değişcek, giderken daha fazla akıtabilir
Evet Hakan abi:) bizimkinin dişler sıyrılmış :( ustada güvenemedi:( acaba dişlerin aşındığındanmı terleme yapıyo dedi diş açıverdi:( zararı olmaz heralde Hakan abi bi bilgin varmı :(

Evet Hakan abi:) bizimkinin dişler sıyrılmış :( ustada güvenemedi:( acaba dişlerin aşındığındanmı terleme yapıyo dedi diş açıverdi:( zararı olmaz heralde Hakan abi bi bilgin varmı :(

hakan abi o zaman benim bir an önce yaptırmam gerkiyor bunu...akıtırsa ya daha fazla allah korusun....aramızda conta veya keçe değiştiren var mı kaça patlar normalde???

Bugün öğlen servisten aradılar diyeceklerini biliyordum abi biz egr yi temizledik ama olmadı değişelim aynen böyle dediler ne kadar dedik işçilikte dahil 420 ama opel club card olduğu için 340 olur dediler tepemin tası attı servise gittim değişmesini istemiyorum dedim 1 lt yağ ve bor karıstırarak koymuslar 42 ytl ona 47 ytlde egr temızlıgı yazmıslar 90 ytl ödedim doğru sanayıye 2 senedir gittiğim özel servise gittim tech 2 ye bağladılar ordada egr arızası verdi ama aracın servis lambası yanmıyordu usta söktü bende dedim artık serviste temizlediler usta abi iyi temizleyememişlerbile dedi parçaya 150 ytl değişrim dedi iptal durumunu sordum ben olsam iptal ettiririm dedi bende iptal edin gitsin dedim saat 1 den 3bucuka kadar ugrastılar parcada zor yerdeymıs onun dısında debriyaj derin kavrıyordu onu hallettiler ve vitese yağ sürdüler tıkır tıkır oldu 20 ytl aldılar işte yetkili servis ve özel servis farkı kim ne derse desin ben bundan sonra bu arabayla yetkili servise adım atmam.

hayırlı olsun burakcım.gerçekten yetkili servisler para almayı biliyolar sadece.asgari ücretle çalışıp arabalarımız üzerinde staj yapan adamlarla dolu oralar.o yüzden iyi bir özel servis her zaman daha iyi oluyor.tecrübe edindim bunu.

Bugün öğlen servisten aradılar diyeceklerini biliyordum abi biz egr yi temizledik ama olmadı değişelim aynen böyle dediler ne kadar dedik işçilikte dahil 420 ama opel club card olduğu için 340 olur dediler tepemin tası attı servise gittim değişmesini istemiyorum dedim 1 lt yağ ve bor karıstırarak koymuslar 42 ytl ona 47 ytlde egr temızlıgı yazmıslar 90 ytl ödedim doğru sanayıye 2 senedir gittiğim özel servise gittim tech 2 ye bağladılar ordada egr arızası verdi ama aracın servis lambası yanmıyordu usta söktü bende dedim artık serviste temizlediler usta abi iyi temizleyememişlerbile dedi parçaya 150 ytl değişrim dedi iptal durumunu sordum ben olsam iptal ettiririm dedi bende iptal edin gitsin dedim saat 1 den 3bucuka kadar ugrastılar parcada zor yerdeymıs onun dısında debriyaj derin kavrıyordu onu hallettiler ve vitese yağ sürdüler tıkır tıkır oldu 20 ytl aldılar işte yetkili servis ve özel servis farkı kim ne derse desin ben bundan sonra bu arabayla yetkili servise adım atmam.
Abi hayırlı olsun tabiki en iyisini yapmışsın;) yetkili servis tamamen kazıkçı:) peki iptal ettirince peki bi daha arıza lambası yaktımı :( yakıtta artış oldumu bide bor katkısını bende düşünüyorum ilerki zamanlarda etkisini +larını -lerni yazarsan abi bizde yararlanmış oluruz ona göre ekleriz:) tekrardan hayırlı olsun inş. bi daha sorun çıkarmaz;)

Arkadaşlar şo eko66 işe yarıyomudur ki?biraz daha ucuzlarsa taktırmayı düşünebilirim.590 ytl ne olduğu belli olmayan bir cihaz için fazla bence.

oksıjen sensoru orjınal 320 ytl dedıler ben orjınalını aldım 150 ytl bıde kendım taktım ama arabada baska bır sorun var onu ayarlamam gerekıyor

Geri