Astra F Kullanıcıları Buraya

Bencede o mis gibi pastırma kokusunu özledim:( sonra tramway yapmışlar hem o ne durumda bak onuda merak ediyorum:( üç ay önce trafiği keşmekeş olmuştu heryer kapalı çoğu şeritler kapalı biraz trafiği mahvetmiş ama hayırlısı:) :D :D

Bende sivas caddesi die düşünüyordum ama artık Natoda gazlıcaz anlaşılan:) :D :D ayrıca beni zaten hiç bi güç sivas caddesine sokamaz:kop: ordaki otobüsçüler beni nerde görse indirirler:o

yok Melii abi dümdüz yolya:) tam konvoy halinde gidilcek yer lakin ordada yanlış hatırlamıyorsam yol çalışması var ve zaten trafik çok karışık bide körüklü otobüslerde iyice trafiği karıştırıyo:) bide öle bi otobüs önüme kırınca bende film koptu:o otobüslerin arasına dalıverince dikizden baktığımda 3 otobüs şöförü bana el kol hareketi yapıyorlardı:D :D :D konvoy halinde girsek o trafikten çıkamayız ben o yüzdend edim:(

Sercancım 97 sonu gls lerde abs yi opsiyonel donanım içine almışlar.yani isteğe bağlı olarak abs li gelmiş araçlar.benimki gls ama çift hava yastığı ve klimalı donanımı var.Benden önce araba halamın oğlundaydı ve bu arabanın 2 yaşındaki halini de biliyorum.gövde rengi tamponları,gls jantları ve ön kapıların alt tarafındaki gls logosu dahil hepsi şu anki gibiydi.herhangi bir oynama yok yani.araç gls.ruhsatta da gls yazıyor zaten;)

özellikler aynı çift airbag klima ama benimkki gl ve ben gls olup olmadığını arka kafalıkların olup olmamasına bağladım bende ruhsatta gl yazıyor ama benimki gls görümünlü gl.

Geri