Astra F Kullanıcıları Buraya

nasıl sokemedıler yaa ben kendımıkını kendım soktum ve yenısını taktım basıt bır olay bu bosch marka ıse guzeldır dıgerlenı gec yanı :D

Mutlu geçmiş olsun.
Arkadaşlarında dediği gibi ikinci el ne marka olursa olsun illa masraf çıkarıyor.Senin şanssızlığın üst üste gelmesi oldu.İnşallah seni daha fazla üzmez temennisi ile inadına astra f diyorum:good:

Mutlu abi çok geçmiş olsun..takma kafana..sadece sürüş keyfimizi düşün..arasıra üzüyo bizi f ler ama olsun;)

bu arada arkadaşlar aldıgım angel eye lar arabaya takılmadan,evde daha kutusunda iken buharlaşma yaptı hemde ne buharlaşma,mercekler görünmüyo.götürdüm verdim.soğudum artık angel a tövbe bundan sonra..sadece xenon unumu takıcam..

Mutlu abi çok geçmiş olsun..takma kafana..sadece sürüş keyfimizi düşün..arasıra üzüyo bizi f ler ama olsun;)

bu arada arkadaşlar aldıgım angel eye lar arabaya takılmadan,evde daha kutusunda iken buharlaşma yaptı hemde ne buharlaşma,mercekler görünmüyo.götürdüm verdim.soğudum artık angel a tövbe bundan sonra..sadece xenon unumu takıcam..
efe geçmiş olsun angellar konusunda
bnmde angel planlarım vardı ama şimdi biraz endişelendim açıkçası :confused:
bide xenonları angela göre aldıysan normal farlara uymaz :(

efe abi ne yaptın ya..ne markaydı sonar mı?*bende para biriktirdim alacaktım..şimdi içimde kuşku...daha kaliteli bişey alsak...sadece xenon u kaça aldın...onlardan memnunmusun marka yazarmısın??

xenonları tanıdık tuning shop sahibi arkadaşımmı desem abimmi desem ondan aldım yani piyasayı alt üst etseniz aldıgım fiyata bulamazsınız arkadaşlar:D henüz xenonlarıda bağlatmadım işlerim var arabayla pek ilgilenemiyorum bu aralar ama faturalı orjinal Mtec xenonlar..bağlattığımda zaten fotoları görüceksiniz..bu arada angel lar sonar dı..hepsi kötüdür demiyorum tabiki çünkü piyasada bi sürü angel lı astra var ama ben bi daha almam soğudum başıma gelen şeyden sonra.

nasıl sokemedıler yaa ben kendımıkını kendım soktum ve yenısını taktım basıt bır olay bu bosch marka ıse guzeldır dıgerlenı gec yanı :D

Melih sıcak diye sökemediler...Birde c.tesiydi erken cıkıyorlar 16:00 da iş bırakıyorlar...Ben biraz geç gitmiştim iş uzucaktı...Ondan p.tesi ye kaldıı..Bakalım hayırlısı geç olsunda güç olmasın....

Mutlu geçmiş olsun umrım sorunun hallolur, komşun olması da avantaj olmuş
bunlr böyle bi geldimi masraflar üst üste geliyor insnı canından bezdiriyor...

melii açlım bi opel özel servis ;) sen çözmüşsün olayı ;)

sana da geçmiş olsun Efe, üzüldüm, merakla bekliyodum senin angelli halini,
benimkinde nası durvak sorusunun net cevabı olcaktı :rolleyes:
neyse paranı geri aldıysan mühim değil..

Efe boşver takma kafana...Çok önemli değil nasılsa..xenon daha iiyi bence...

Hakan saol..İnşallah hallolur dediğin gibi...

Geri