Astra F Kullanıcıları Buraya

Efe kıskandım şimdii....Okul yeni bitmiş keyif yapıyosun ne güzel...Altında NGG daha ne istenirki...Kardeşim resimler cok güzel cıkmış...Ama xenon ları gece resimlerinde görmek isteriz..

yeni resimler ve sticker uygulaması yapıldı bugün:D yeni resimleri arabamın son sayfasından takip edebilirsiniz.

gece çekicem abi ama fırsat olmadı işte..dün gece 11 gibi oktay abinin garajda çekicektik ama cengiz abinin calibra ile garaja 2 araba zor sıgdık arka arkaya pek çekme şansımız olmadı..çekince sizlerle paylaşıcam..yorumlarınız için teşekkür ederim.

selam efe okulu bitirdin şimdi arabayla ilgileniyorsun bol bol..bende hazırlığı geçtim..bende xenon+angel almak istiyorum ama sen beni soğuttun.bizim burda bir yer var garanti veriyor buğu olmaz dedi.değiştiririm dedi.neyse ben güvenemedim ben angel dan vazgeçtimde..sence ben xenon mu alsam yoksa bu far ampulleriin beyazını philips yada osram mı alsam??

arkadaşlar ve abiler sanki angel olmayınca xenon yerine güzel bir far ampulu de olur mu??

selam efe okulu bitirdin şimdi arabayla ilgileniyorsun bol bol..bende hazırlığı geçtim..bende xenon+angel almak istiyorum ama sen beni soğuttun.bizim burda bir yer var garanti veriyor buğu olmaz dedi.değiştiririm dedi.neyse ben güvenemedim ben angel dan vazgeçtimde..sence ben xenon mu alsam yoksa bu far ampulleriin beyazını philips yada osram mı alsam??

arkadaşlar ve abiler sanki angel olmayınca xenon yerine güzel bir far ampulu de olur mu??

Sercancım ben kimseyi soğutmak için yazmadım,kimse yanlış anlamasın lütfen.amacım kimseyi fikrinden caydırmakta diildi,sanırım yanlış sözlerle ifade etmişim.özür dilerim eğer benim yazdıklarımdan sonra fikrini değiştiren bi arkadaşımız olduysa..ben aldım şanssızlık eseri böyle oldu..gittim tanıdık dükkandı zaten verdim ürünü,paramıda geri aldım.başka veriyim istersen dedi,ben bi daha böyle bi olayla karşılaşmak istemediimden reddettim.alacaksan al,benim şanssızlıgım sanada olacak illaki diye bişey yok.sonuçta bir sürü arkadaşımızda angel var, onlarda sorun olmayıp bende olduysa benim şanssızlıgım;)

xenon alabilirsin standart cam farlarına..bende gece görüşü çok iyi oldu.tabiki beyaz ışık veren ampuldende takabilirsin.ayrıca angel olmayınca xenon olmaz diye bi şart yok,angel alırsın,bide beyaz ısık ampul alırsın al sana oldu:D

abi teşekkür ederim..utandırıyosunuz beni..biri yakışıklı der biri karizma der..mahçup oluorum siteye..sizin kendi karizmatikliğiniz ve diğer şeyleriniz:D

Geri