Astra F Kullanıcıları Buraya

arkadaşlar sizleri ne kadar özlemişim ya.. 10 gündür kardeşimin düğün telaşı vardı hayırlısı ile sıkıntısız atlattık. benim f i kapıp Fethiye ye gitti .... ki onda Honda var ama kliması arızalı idi.. gene bi şekilde f sinsi sinsi sırıtıp ben burdayım ve bana kaldın gene dedirtti....

Ben bir hayli araştırmıştım... Genel görüş: Xenon'dan başka hiçbir ampulün Xenon'un işini göremeyeceği yönündeydi...

Benim için görüş netliği beyaz renkten önemli olduğu için OSRAM Night Breaker aldım... Bir sorun yok, gayet memnunum...

bende ondan almaya karar vermiştim ama onda ışık sarı galiba yle okudum...ben beyaz olsun istiyorum..

arkadaşlar sizleri ne kadar özlemişim ya.. 10 gündür kardeşimin düğün telaşı vardı hayırlısı ile sıkıntısız atlattık. benim f i kapıp Fethiye ye gitti .... ki onda Honda var ama kliması arızalı idi.. gene bi şekilde f sinsi sinsi sırıtıp ben burdayım ve bana kaldın gene dedirtti....

hüseyin abi bizde seni çok özledik....zaten kimseler yok buralarda..

bende ondan almaya karar vermiştim ama onda ışık sarı galiba yle okudum...ben beyaz olsun istiyorum..

Evet limon sarısı gibi bir rengi var... Ben almadan önce de bunu bilerek aldım...

Zaten Night Breaker ampuller "%10 daha beyaz %90 daha parlak" sloganıyla satılıyor... Yani asıl amacı beyazlık değil daha fazla aydınlatma ve ben oldukça memnun kaldım...

Evet limon sarısı gibi bir rengi var... Ben almadan önce de bunu bilerek aldım...

Zaten Night Breaker ampuller "%10 daha beyaz %90 daha parlak" sloganıyla satılıyor... Yani asıl amacı beyazlık değil daha fazla aydınlatma ve ben oldukça memnun kaldım...

acaba aynı osram night breaker beyaz olanı yok mu;??aynısı beyazı ben yarın soracağım...

Murat abi bizde seni özledikk...Kimseler yok buralarda pek muhabbetde dönmediği için kilitlendik şimdilik...Ama yakın zamanda tekrar eski hale döneriz diye düşünüyorumm..Bu arada f kıymetini anlamışsındır artıkk...;)
Abi bu arada kardeşinede mutluluklar dilerim...Darısı bizim başımıza inşallah......:)

Son düzenleme:
Hoşgeldiniz.Bu arada kardeşinize mutluluklar,Allah mesut bahtiyer etsin.:alkis:

dün yağ değişimi yaparken bor da koyduk motor acayip sessizleşti 120 le giderken normalde motor sesinden başka birşey duyulmazken şimdi arabanın rüzgar sesi aldığını farkettim :D motor sesi yok yakıt la ilgili bi ölçüm yapamadık daha 100km filan yol yaptık
Alican biz de 2 gün önce arkadaşın 1.4 benzinli kangoo'suna koyduk bor power'i.çekişi baya farketti 3 le çıktığı yeri 4 le çıkıyor araba.ve dediğin gibi sesi kayboldu motorun.sen de çekiş farkını hissetmişsindir.bu çekiş artışı yakıta da yansıyacaktır muhtemelen:good:

hoşgeldin murat abi.düğününüz de hayırlı olsun.Allah mesut bahtiyar etsin:)

Geri