Astra F Kullanıcıları Buraya

ha bu arada 2 kere 2de 100 yapmakla bu kadar fark etmez.benzinin kalitesi de kötü olabilir onu da göz önünde bulundur.

ha bu arada 2 kere 2de 100 yapmakla bu kadar fark etmez.benzinin kalitesi de kötü olabilir onu da göz önünde bulundur.
Walla yanlış hesap bağdattan dönmedi :kop: ya İlker abi benim yanlış heaplamam sayesinde aracı biran Mustang yaptım:kop: yoksa 8,5-9 litre yakıyo ki tırsıp bide ta saniye gidip geldim:kop: orda baya bi alay konusu olduk yaww:kop:

arkadaşlar benim arabam 400 km de 65 ytl benzin yaktı tabi 5,vites 3000 de sizce değer nasıl bana göre çok iyi çoğu sıfır arabalarda bile bu değer elde edilemez bence astra f in değerini bilelim

arkadaşlar benim arabam 400 km de 65 ytl benzin yaktı tabi 5,vites 3000 de sizce değer nasıl bana göre çok iyi çoğu sıfır arabalarda bile bu değer elde edilemez bence astra f in değerini bilelim
Öle Kerim abi sen benim dediklerime bakma yanlış hesaplamalar yüzünden bu verileri elde ettim işin ehli hesao yapınca adam akıllı veriyi aldım ayrıca 700 km gidiyo bi depo benzinle ama tabiki bu uzun yol verisi:( Kerim abi :good:

çok iyi bir rakam, ben ş.içi falan karışık (çoğunlukla işe gidip gelirken araba ısınmadan varıyorum) 50ytl ye 200km gidebiliyorum
5.vites 3000 daha deneyemedim ama daha önceleri bi denememde 5.7lt/100km yapmıştım ki yaşına göre muhteşem bi tüketim :D

çok iyi bir rakam, ben ş.içi falan karışık (çoğunlukla işe gidip gelirken araba ısınmadan varıyorum) 50ytl ye 200km gidebiliyorum
5.vites 3000 daha deneyemedim ama daha önceleri bi denememde 5.7lt/100km yapmıştım ki yaşına göre muhteşem bi tüketim :D
Onu bırak hakan abi Kaprisli Hondacıları bile şaşırttım arkadaş dio senin döküntüylemi kalkcam dedi neyse sen bilin dedim boşuna KASIRGA demiyoz dedim neyse gaza geldi...
sonra 1de öndeyim ikide burun farkı 3de baya fark açtım ama 4de iesin burnunu gördüm gitti malesef ama baya zorladım:)

Onu bırak hakan abi Kaprisli Hondacıları bile şaşırttım arkadaş dio senin döküntüylemi kalkcam dedi neyse sen bilin dedim boşuna KASIRGA demiyoz dedim neyse gaza geldi...
sonra 1de öndeyim ikide burun farkı 3de baya fark açtım ama 4de iesin burnunu gördüm gitti malesef ama baya zorladım:)
;)
civic 1.4 çerkezköyden eskişehire 85ytl yaktığı döenmler ben 1.6 panterle basa basa 65ytl ye gidiyodum
civic'e binenler uyuz oluyodu bana :D

bi zamanlar ben de bi vteci öyle ağlatmıştım, trafiğin avantajından yararlanarak tabi :D:D

bi sorum olacak otomatik kullananlara bzm f kasa otm. lerde 4 vites var demi max. yuksek hıza cıkarken sorun oluyomu ?? 160 da tıkanır gbime geliyoda :(

evet 4 vites var ama ben istanbuldan silivriye giderken ve arabamda 2 kişi daha vardı düz yolda 180 gösterdi kadran.yani 20 km çokta mühim diil:D senden bişey rica edicem,akıl verme gibi algılama lütfen ama bence 160 lı km lere çıkmasan iyi olur,hangi yol olursa olsun..120 yi geçmemeye çalışıyorum ben..üzmeyelim bizleri sevenleri Allah korusun..

valla çok iyi rakam..otomatik vites ve istanbul trafiği faktörlerinde ben full depo benzinle 400 km gidemiyorum.

Hocam süper rakam:alkis:toplam ne kadar yaktın ankara urfa?kaç km?

Geri