Astra F Kullanıcıları Buraya

arkadaşlar ve abilerim ön amortisör değiştirmem gerekiyor ustam patlak dedi nerden alnıyoruz patlak olduğunu..ön takımı 150 lira delphi..delphi kullanan arkadaşlar ne dersiniz memnun musunz??

tam amortisör hizasından kaputa yüklen aşağı basılınca bırak, yukarı yayladıktan sonra bidaha yaylanırsa amortisörde bişiler vardır.
kenarına yağ sızmış patlak dediyse inanma ;)

Şehir içi deyip de genellememek lazım. Sabah marş basıp 2 km yol gidiyorum. Hava soğuk, motor gidene kadar ısınmıyor. Zaten 3. vitese atma şansımda pek olmuyor. Gel de yak 150-160 kr.
tam ben de bunu dicektim,
0,25 yakıyor benimki.

demekki gazla mantıklı olcak
uno emulatörlü olduğundan çok yakmış olabilir.

Yakıt konusunda bana göre F kasa gerçekten sınıfının cimri araçlarından birisidir ;) 1depoyla rahat 850 km yol yaptı ;)

ben 2 sene önce orjinal amortisörlerim patladığı için delpiyle değiştirmiştim gayet memnunum şuan sorun yok.gm orjinaline çok para vermeye gerek yok bence

selamlar astra f garaj herkes nasıl??
delphi yi tavsiye ediyorsunuz yani harun bey teşekkürler..
bir şey merak ediyorum benim çukura girmemden dolayı amortisör çanaklarım yamulmuşş.amortisör e ait değil mi o ayrı satılıyor GM çifti 90 lira..bilgisi olan var mı??

ben memnunum.değiştireceksen delpi alabilirsin.ama orjinal amortisörleri sökülürken başında ol dikkatli söksünler.çünkü benimkiler çok zor çıktı.baya büyük çekiçlerle vurdular amasörlere.sağ ve sol çamurlukların üzerinde 25 kuruş büyüklüğünde hafif içeri doğru çökmeler oldu.amortisörler söküldükten sonra sonra fark ettim.dediğin çanaklar ayrı oluyor galiba.fiyatı hakkında bilgim yok malesef.

harun abi teşekkürler..ben bugün gittim sadece sol amottisör çanağını değiştirdim.45liraya orjinal (GM) iyi oldu ses kesildi içim rahat..

Geçmiş olsun Sercan..Sayende birşey daha öğrenmiş oldum... :D

Arkadaşlar benim tavan kumaşı sarktı ne yapmam lazım..Berbat duruyor..Valide geçen lerde temizleyeyim diye ıslak bezle silmiş...Şimdi tamamen sarktı...Kendim düzeltebilirmiyim bunu...

Geçmiş olsun Sercan..Sayende birşey daha öğrenmiş oldum... :D

Arkadaşlar benim tavan kumaşı sarktı ne yapmam lazım..Berbat duruyor..Valide geçen lerde temizleyeyim diye ıslak bezle silmiş...Şimdi tamamen sarktı...Kendim düzeltebilirmiyim bunu...
mutlu abi aynen bnmde sarktı..bn de sildimm......sarktıııı...:mad:
eğer kafana deymiyorsa boşwer...:D

Geri