Astra F Kullanıcıları Buraya

Benim tavan aldığımda leş gibiydi.Sonaxın temizleme spreyi var.Camsil gibi sıkıp kuru bezle sildim.iki tane kullandım valla döşeme sıfır gibi oldu.Arkadaşlar bile şaşırmıştı yaptığım zaman.

Arkadaşlar bizim arabaların kilmalarına ne tip gaz konulmakta ... yazmasına yazıyorda okuyamadık ..

sizin tavanlar leş gibi olduğuna göre arabada sigara içiyorsunuz yada içilmesine izin veriyorsunuz. bilemedin önceki sahibi içmiş :D bizim arabaya şimdiye kadar bi tane bile yanan sigara girmediğinden tavan tertemiz :D koltuklarıda yazın silmeyi düşünüyorum.

bu arada dün eve geldim arabayı otoparka parkettim kadrana bi baktım km tam 136,000 de hemen resmini çektim :D daha öncede 130,000 de görmüştüm onu çekememiştim. :D

buldun arkadaşlar R134 a 750-800 gr ve 125-150 gr yağ konuluyormuş .. benim makinada 136 450 oldu ..

ben sıgara içmiyorum ama aldığım adam tam alemciydi. o yüzden tavan leş gibi bu yaz kısmetse işçilik görecek, niyetim kaliteli bi halı şampunaı ile tüm bez aksamı temizlemek..

sizin tavanlar leş gibi olduğuna göre arabada sigara içiyorsunuz yada içilmesine izin veriyorsunuz. bilemedin önceki sahibi içmiş :D bizim arabaya şimdiye kadar bi tane bile yanan sigara girmediğinden tavan tertemiz :D koltuklarıda yazın silmeyi düşünüyorum.

bu arada dün eve geldim arabayı otoparka parkettim kadrana bi baktım km tam 136,000 de hemen resmini çektim :D daha öncede 130,000 de görmüştüm onu çekememiştim. :D
Resmini bekliyoruz Alican inş. daha nice 136bin kmler görür ;) ayrıca bizim aracında önceki sahibide içmiş yazın boya korumaya girerken ustaya dedim,biz hallederiz dedi ama tek sorun şöför koltuğunun üst kısmında nokta gibi leke çıkmamış artık oda nazarlık olarak duruyo :) Ayrıca hayatta izin vermem kendimde kullanmadığım için içilmesinede izin vermem dediğin gibi Alican leke oluşuyo ;)

Arkadaşlar benim tavandaki kumasa 100 civarı para istediler diye kızıp ince zımbayla tavana zımbaladım.. :D Koltuklarında temizlenmesi gerekiyor..Düşünüyorum bu yaz...
Geçen günlerde Lpg taktırmayı düşünüyordumm...Ama hesap yapınca yani sadece hafta sonları kullandığımı düşününce vazgeçtimm...Onun yerine boyatmayı düşünüyorum arabayı....Gerçekten ihtiyacı var...Hatta daha önceleri resimlerini koymuştum...
2 gün önce kapı fitillerine serum hortumu geçirdim..Bagaj fitillerinden,ön kaput içindeki fitillere kadar süper oldu ses azaldı arabada..Eğer ihtiyacınız varsa fitil olayına tavsiye ederim..Boşuna dünyaları vermeyin yeni fitil alıcam diye....Fitil olayının toplam bana maliyeti 20 mt serum hortumu 6 tl...

Murat abi senin verdiğin bu klima değerleri hepimiz için geçerli değilmi...Kaydettim benimde ihtiyacım var..Ama önce kontrolden geçmesi lazım...

Son düzenleme:
ah şu astra f çıtaları düştü düşecek ne yapcam :/ söksem dert boyası sökmesem dert yapışmıyorda..

Nasıl yapışmıyor?Yapışması lazım....Yada git çıkmacıya al yenilerinden..Benim sağ ön kapı vuruk motorsiklet çarptı..Çıtanında değişmesi lazım dedii usta...Yenisini yapıştıracagız dediler..Demekki yapışıyormuşş..Onu neyle ve ne kadara yapıştırıyorlar ögren bence...Gerçi uzun zamandan beri dertlisin,illaki araştırmışsındırda..Benimde aklıma bir tek bunlar geliyor...

ah şu astra f çıtaları düştü düşecek ne yapcam :/ söksem dert boyası sökmesem dert yapışmıyorda..

eski çıtaların üzerindeki yapışkanlar selülozik tinerle çıkartılır; sonra üzerine çift taraflı bant çekilir, orta kısmına da silikon sıkılır ve düzgün bir şekilde yapıştırılır....

Nasıl yapışmıyor?Yapışması lazım....Yada git çıkmacıya al yenilerinden..Benim sağ ön kapı vuruk motorsiklet çarptı..Çıtanında değişmesi lazım dedii usta...Yenisini yapıştıracagız dediler..Demekki yapışıyormuşş..Onu neyle ve ne kadara yapıştırıyorlar ögren bence...Gerçi uzun zamandan beri dertlisin,illaki araştırmışsındırda..Benimde aklıma bir tek bunlar geliyor...

sağol önerilerin için.. Derdimiz çıtalar olsun :)

Geri