Astra F Kullanıcıları Buraya

Halil tüm kalbimle sana katılıyorum şu çift taraflı bantlar çok işe yarıyor...
ah be Mutlu şu garibanlık ne b....n bişi ya adama neler yaptırıyor.. şu serüm hortumu süper düşünce bu arada klima gazımız aynı msn de ayrıntılı yazdım..

Dediin gibi garibanlık...Aldım mesajını abii..Klima gazını kaydettim,yalnız benim borular kaynaklıymışş...problem çıkarabilir test etmemiz lazım dediler..Çıkmacıya gittim komple klima borusunu sordum hepsini bulamazsın...Sana hangi bölümü lazım diye sorduu...Bunun içinde teste girmek lazımm..Ögrenip cıkmacının yolunu tutarım artık...Ama önce arabayı boyatmam lazım......

http://www.opelonka.com/cikma.asp

bu adamlar %100 opel çıkması satıyorlar ve ne ararsanız var ama biraz parayı severler sıkı pazarlık ediniz .. zarar ederim dediğinden bile %100 kazanıyorlar ... nerden mi biliyorum bi arkadaşım bu işi hala yapar ve bazı işlerini de ben kovalarım da ...

arabamın bazı masrafları çıktı . opelparçacıda fiyatlar nasıl?
1. bakım seti 85 tl 5 lt gm yağ, orjinal yağ filtresi, hava polen benzin filtreleri, bosch buji
2. amortisör takozu çifti 40 tl
3. ön amortisör markası yok e maille öğreneceğim. çifti 108 tl
4. öndisk fren meyle veya trw marka 65 tl
5. ön balata trw veya roadhause marka 46 tl
6. arka fren balatası takımı 40 tl markası trw veya roadhause
fiyatlara ve bazılarının markalarına ne dersiniz? yakın zamanda bunları değiştireniniz oldu mu?

arabamın bazı masrafları çıktı . opelparçacıda fiyatlar nasıl?
1. bakım seti 85 tl 5 lt gm yağ, orjinal yağ filtresi, hava polen benzin filtreleri, bosch buji
2. amortisör takozu çifti 40 tl
3. ön amortisör markası yok e maille öğreneceğim. çifti 108 tl
4. öndisk fren meyle veya trw marka 65 tl
5. ön balata trw veya roadhause marka 46 tl
6. arka fren balatası takımı 40 tl markası trw veya roadhause
fiyatlara ve bazılarının markalarına ne dersiniz? yakın zamanda bunları değiştireniniz oldu mu?
Yaklaşık üç ay önce ön fren balata ve disk, arka balata ve kampanalara 200tl malzeme parası vermiştim(TRW marka).Şu an için gayet memnunum.

Haftaya muayeneye gideceğim tuvturk u aradım bugün plakalar mühürsüz ne olacak dedim hafif kusurlu olarak gecermis app plakası olanların bilgisi olsun.

Geri