Astra F Kullanıcıları Buraya

my.php
moz-screenshot.jpg

garajdaki herkese merhaba ...benm arabanın havalandırma nereye vereceğini ayarlayan dümenin ışıkları gitti..nası yaptırcaz bunu??
Sercan tanıdık ve samimi olduğun bi elektrikçiye gidip 1 saat uğraştırcan :( çünkü havalandırmanın bulunduğu yeri komple söküp(teypde dahil ;)) hatta elektrikçi teypin kodu yanındamı söktüğümüz zaman lazım olabilir dediydi ;) orayı komple çıkartıp değiştiriyolar ;) eğer klimanın ve polen filtresinin düğmeleride yandıysa onlarıda değiştri derim sercan hazır sökülmüşken ;)

Arkadaşlar bu gördüğünüz ok gibi makina İlker'in makinasıdır... :D :D MAAŞALLAH...

cimg1252as1.jpg
cimg1251wh4.jpg

cimg1253du2.jpg

cimg1254fg2.jpg

Son düzenleme:
ayrıca bu resimlerin yayınlanmasında emeği geçen mutlu kardeşime de huzurlarınızda teşekkür ederim

merhaba arkadaşlar.arabayı ilk aldığım zaman havalandırma ve klima düğmesinin ışığı yanmıyordu.değiştirmek için orta konsolu sökmüştük bayağı uğraştırmıştı.sökerken bu seferde arka cam rezistans düğmesini çekince yanan lambası söndü ve lambasının değişmediğini düğmenin yenisinin alınması gerikiyormuş.bende almadım öyle kullanıyorum.orta konsolda lamba değiştirecekler elektirikciniz dikkatli olsun patür kütür sökmesin biryeri yaparken biryeri bozuyorlar.bizzat yaşadım sizde yaşamayın

Geri