Astra F Kullanıcıları Buraya

İlkerin araba süper ama döşemelere hasta oldum
o ne kardeşim 0 gibi yaw...
özendim valla

benim arabayı aldığımı adam 5o yaşında bebeleri büyük ama torunu yoktu doğal olarak benim arabanın koltukları da İlker' in ki gibiydi ama gelin şimdi görün bakalım ne halde.. bende pes edip bıraktım doğal haline .. kısaca İlker prenses geliyorrrrrrrr..( yani büyüyoooor)

ya gercekten Mutlu senin araban bordo ve sedan değilmiydi diye içimden geçti akşam gerçekler sabah çıktı gün ışığına günle beraber.. İlker kaportası ve içi çok iyi Maşşallah ee motora ve yürüre de iyi para harçadın.. gelde kıyıp sat şimdi .. olurmu.. bence olmaz...harbiden oturup ağlarım

Abi,bende onu söylüyorum İlker'e...Yalnız yeni masraf çıkardığı için araba bir yılgınlık var şimdilik...Yakında sorunsuz binmeye başlayınca vazgeçecek zaten... :D

Son düzenleme:
arkadaşlar çok teşekkür ederim yorumlar için.sanırım daha binecez bu arabaya.yok pahasına satmak hiç mantıklı değil.dışı sizi,içi beni yaksa da devam f kasaya:D

tek eksiği plakasının 61 olmaması :D kalanı mükemmel temizlikte

Son düzenleme:
Gurbetmi?? Trabzon'lusun,Kayseri'desin,plakan İstanbul....Bu ne yaman çelişki.... :D :D

Bizim burdaki arabaların çoğu 38 plaka değil zaten hep 06 yada 34 plaka ama sonları hep 38 :D

Geri