Astra F Kullanıcıları Buraya

İlker Allah kaza bela vermesin.:alkis:
Benim ön amortisörler bozuktu:mad:bugün değiştirdim.İki ön amortisör 130tl(delphi), takozları 40tl,ıvır zıvır işçilikte 40 tl 210'u bayıldık valla:)

İlker Allah kaza bela vermesin.:alkis:
Benim ön amortisörler bozuktu:mad:bugün değiştirdim.İki ön amortisör 130tl(delphi), takozları 40tl,ıvır zıvır işçilikte 40 tl 210'u bayıldık valla:)[/quosa
sağol gürkan abi hepimiz için inşallah.amortisörlerini güle güle kullan.ben de arkaları değişmiştim kurban bayramından sonra.araba çok farketti.konforu arttı.bir de monroe'nin yağlı amortisörünü taktırdım daha da esnek oldu.

Sende sağol İlker.Monreo delphiye nazaran daha konforlu ve yumuşak herhalde.Arkalarıda değiştireceğiz ama öbür aya kaldı kısmetse.Malum memuriyet vaziyetleri:)

Ben daha ne amortisor değiştirdim ne de debriyaj baskı balata sorun yok şimdilik triger 61binde değişmişti şu an 104binde ne zaman değiştirsem acaba?

Son düzenleme:
120 binde değiştir burak.60 binde bir diyor ustalar çünkü;)
benim 129 binde üstündekinler orjinal galiba..önleri değiştircem AMA ne kadar geç olursa o kadar iyi izmirin yolları çok kötü..çıldırcM ya seçimler yüzünden her yer kazılıyor yeniden yapıyorlar tamam yapında yaparken çukur yaratmayın:D..aslında seçimleri beklemek lazım:D:D

Geri