Astra F Kullanıcıları Buraya

Farı su alan var mı bugün cok kar yağdı bende yollardaydım sanki benim sağ far su almış gibi ya da bana öle geldi :confused:

benim sol far gecen kıştan arızalı yarısı karardı bile .ama hata bende .. kaputun içinden farın arka kısmına bez koymuştum .( yağ kontrolu için falan) bez ıslanınca rutubeti farın içine verdi uyandık ama zarar da verdik. tabiii

bende farlar yada sinyaller su almıyor ancak ayna sorunu ve arka camın çabuk kirlenmesi benide rahatsız ediyor;ama kafaya taktım bu aynalara bir çözüm bulacağım...

Aynaların katlanmaması özellikle fırçalı yıkamada sorun oluyor benim sol ayna uçmuştu bi keresinde :D

Bugün arabamı özel servise götürdüm el freninde bosluk vardı onu sıkıladılar polen filtresi değişti far ayarları yapıldı sağ arka stop ampulu patlamıs onu degıstırdıler bide plakalık lambasına beyaz lamba taktırttım triger i 61binde değişmiştik 3 sene olmus su an araca 105 binde usta 115binde degiselim dedi ancak şöylede birsey de söyledi aracın trigeri km si gelsin gelmesin 5 sene icinde degismek zorundaymıs yane 5 sene icinde 60 bin km yapmayan araclarında trigeri degismesi lazımmmıs onun dısında amortisor değiştirecek arkadslar varsa kışın değişilmesini pek önermiyorlar nisan mayıs aylarında değişmek lazımmış.

Bugün arabamı özel servise götürdüm el freninde bosluk vardı onu sıkıladılar polen filtresi değişti far ayarları yapıldı sağ arka stop ampulu patlamıs onu degıstırdıler bide plakalık lambasına beyaz lamba taktırttım triger i 61binde değişmiştik 3 sene olmus su an araca 105 binde usta 115binde degiselim dedi ancak şöylede birsey de söyledi aracın trigeri km si gelsin gelmesin 5 sene icinde degismek zorundaymıs yane 5 sene icinde 60 bin km yapmayan araclarında trigeri degismesi lazımmmıs onun dısında amortisor değiştirecek arkadslar varsa kışın değişilmesini pek önermiyorlar nisan mayıs aylarında değişmek lazımmış.
burak arabana çok iyibakıyosun kimse alınmasın ben sedandan hoşlanmıyorum ama burağınki çok güzell:D

Ya arkadaşlar en son İlkerle msn de konuştuğumda Lpg taktırmayı düşünmüyordum ama galiba fikrimi tekrar değiştirdimm..Atiker diye düşünüyorum ama güvenemiyorum bir türlü...Sonkez bir lpg fırtınası estirsek yılan hikayesi olmaz dimii..Murat abiii sen Atikermi kullanıyorsun....?

Geri