Astra F Kullanıcıları Buraya

Furkan efsane olmasının sebebi opel,astra serüvenine bu kasalarla başlamasından ve 10 yıl üretim bandında kalması (tabiki G kasa daha fazla kalmıştır aksini idda etmiyorum) ama 92 yılında F kasalar o kladar çok tutulduki üretimden kalkmasına rağmen daha bir çok ülkede kum gibi F kasa var heleki 94 yılında hiçbir F kasaya benzemeyen kendine has havası olan GSİ üretimine başladığında ise ortalığı kasıp kavurmuştu topu topu 1 sene süre zarfında satış rekorları kırdı ;) (daha bir çok ülkede orj. body kitli GSi bulmak mümkün 15 yıl geçse bile) evet G kasalarda senelerce üretim bandında kaldıki çok büyük başarı ;) efsane olma yolunda emin adımlarla ilerliyo efsane adayı diyebiliriz ;)

Aynen.....

slmlar:)

astra F ler kasa dizaynı çok güzel olmasına bazı dizayn hatalarıda taşıyor. (bence)

TESPİTLERİM

1. Tüm tekerlekler çamurlukların dışına taşık en ufak bi su birikintisi pislik topluyor.
2. Az bile olsa tozlu yolda ( özellike HB olanlar) arka taraf bütün tozu topluyor.
3. Arka kapıdan çamurluğa doğru bi bakın tam sıfat bulamadığım bi gariplik var..
4. Tampon köşeleri boyaları top gelse dökülüyor.. kaplama gibi bişiler olmalıydı..( ya ben hiç dokundurmadım .. millet beni mi kollar nedir dönerken tıkılayıp boyaları kaldırıp beni sinire boğup durur)

kim ne ekler ????

astra F ler kasa dizaynı çok güzel olmasına bazı dizayn hatalarıda taşıyor. (bence)

TESPİTLERİM

1. Tüm tekerlekler çamurlukların dışına taşık en ufak bi su birikintisi pislik topluyor.
2. Az bile olsa tozlu yolda ( özellike HB olanlar) arka taraf bütün tozu topluyor.
3. Arka kapıdan çamurluğa doğru bi bakın tam sıfat bulamadığım bi gariplik var..
4. Tampon köşeleri boyaları top gelse dökülüyor.. kaplama gibi bişiler olmalıydı..( ya ben hiç dokundurmadım .. millet beni mi kollar nedir dönerken tıkılayıp boyaları kaldırıp beni sinire boğup durur)

kim ne ekler ????
güzel tespitler murat abi..bende diyorum bnm araba ne çabuk kirleniyor??:D:D

Bende birde lastikler 60 yanak araba traktör gibi..Yan kapı camlarına kadar çamur oluyor... :D

Farı su alan var mı bugün cok kar yağdı bende yollardaydım sanki benim sağ far su almış gibi ya da bana öle geldi :confused:

Mutlu normal de bizim F ler normalede 55 yanak ..60 biraz daha beri gele esniyor.. tazen arabalara da sert .. ya millet bu arada insignia ya ne manyak bi makina yaaaa izledinizmi reklamını...

Geri