Astra F Kullanıcıları Buraya

Doğum günü gibi oldu .. ya millet F cilerin en yaşlısı sanırım benim .... ama bu kadar sağlam gençler arasında kendimi 15 lik gibi görüyorum... hepinizi canı yürekten kuçaklarım ..insan dostlerı olduğu sürece var olduğunu hayattan tad aldığını hissseder...

Yok abi ne yaşlısı estağfurullah burda sadece abikardes ilişkisi yasıyoruz bilgilerimizi oaylasıp yardımcı olmaya calısıyoruz birbirimize ;)

Herşey iyi güzelde artık Efe ve Önder uğramaz oldu..Kasırga Burak nadiren bir yoklama çekiyor..Hele A.Kerim vardı oda yok...Alican desen ders var dedii mazereti var...Volkan Yıldız vardı oda girmiyor garaja artık...Hakan iş gereği hafta sonları takılıyor...Gürkan abii eh işte...Ne oldu böyle yahuu..İlk günlerin heyecanı kalmamış galiba...

mutlu abi haklısın bnde bunu dile getirmek istiyordum ama isimleri hatırlayamadım..:D..gerçekten nerdeler yaa....a.kerim benzini ucuza alan abi miydi??hani adanalı galiba???yada başka bir il??:Dbelki de girmeyenler satmışlardır astra f lerini...bnce bu üye otomobilleri kısmına girdiğimizde bizim topiğe tıklamadan sol tarftaki işaretin üstüne gelince kaç msj yazdığımızı gösteriyor hadi bakalım birinci kimmiş acaba ben başlıyorum...

sercan çat 346msj yamışım ben:D

s.a astra f ciler..
astra f yi bende çok sefiyorum gerçekten,hele hb leri cok güzel..
şimdi size bi soru sorucam ama dövmek yok:D
efsane sizmisiniz bizmi:D?
bence efsane bizdik biziz ve biz kalacaz:D
sizin görüşleriniz nedir?

:D
s.a astra f ciler..
selamlar sizede astra g ciler...
astra f şuan efsane zaten yıllar geçtikce efsaneliyi artacak tabi astra g hala satışta nasıl efsane olsunki astra f in son üretimi 1998 yılında 11 yıl olmuşş..gerçi 2000-2001 de üretilmiş ama astra classic adı altında...astra g çok güzel bir araba bnce ama efsane değil ama 2019a bir şey kalmadı zaten :D o zman efsane olacaksınız:D

Son düzenleme:
:D
selamlar sizede astra g ciler...
astra f şuan efsane zaten yıllar geçtikce efsaneliyi artacak tabi astra g hala satışta nasıl efsane olsunki astra f in son üretimi 1998 yılında 11 yıl olmuşş..gerçi 2000-2001 de üretilmiş ama astra classic adı altında...astra g çok güzel bir araba bnce ama efsane değil ama 2019a bir şey kalmadı zaten :D o zman efsane olacaksınız:D

bak adımızdan belli:
ölmeyen efsane:D

mutlu abi haklısın bnde bunu dile getirmek istiyordum ama isimleri hatırlayamadım..:D..gerçekten nerdeler yaa....a.kerim benzini ucuza alan abi miydi??hani adanalı galiba???yada başka bir il??:Dbelki de girmeyenler satmışlardır astra f lerini...bnce bu üye otomobilleri kısmına girdiğimizde bizim topiğe tıklamadan sol tarftaki işaretin üstüne gelince kaç msj yazdığımızı gösteriyor hadi bakalım birinci kimmiş acaba ben başlıyorum...

sercan çat 346msj yamışım ben:D

Evet Sercan A.Kerim ucuz benzin alan arkadaştı :D

bu arada benim mesajda 505 taneymiş.... vov ne yazmışım be.... :D

burak zaten o havalandırma düğmesi bozuk çalışmıyor:Dklima düğmesi sağlam.;).arka cam rezistandı düğmesi de çalışmıyor:Dhepsi değişcek ama korkum şu ya söküp taktıktansonra başka bir yerin sıcak soğuk tuşunun ışıkları giderse hepsinin sökülmesi de çok gıcıkmışş teybin kodu arkasında mı yazıyor:confused::confused:
Walla sercan elektrikçide zaten öle dedi abi bütün ampülleri değiştireyim istersen sonra söküp takması çok zor oluyo dediydi :(ve elektrikçide bu dertten muzgarip :) ayrıca teybin kodunu bana önceki sahibi verdiydi ;) nerde olur bende bilemiyorum :(

BU 5000 MESAJ garjımızın ne kadar sağlıklı ilişkilerle gittiğini gösteriyor bnce...hepberaber ne günler geçirdik..burdaki ortamı çok seviyorum ben..her akşam mutlaka girip yeni mesajlara bakıyorum...hepimizin tek ortak şeyi F kasa sahibi olmamız ama zaman içinde (1sene olmuştur heralde) birbirimizi tanıdık sevdik bu konu hiç bitmesin....burdaki dostluklar çok güzell
Sercan inş. bir bu kadar daha mesajlara ulaşmak temennisiyle mutlu ve seviyeli bir garaj olarak devam etmesini dlerim dediğin gibi günde en az 1 kere bakıyorum ;)

s.a astra f ciler..
Furkan efsane olmasının sebebi opel,astra serüvenine bu kasalarla başlamasından ve 10 yıl üretim bandında kalması (tabiki G kasa daha fazla kalmıştır aksini idda etmiyorum) ama 92 yılında F kasalar o kladar çok tutulduki üretimden kalkmasına rağmen daha bir çok ülkede kum gibi F kasa var heleki 94 yılında hiçbir F kasaya benzemeyen kendine has havası olan GSİ üretimine başladığında ise ortalığı kasıp kavurmuştu topu topu 1 sene süre zarfında satış rekorları kırdı ;) (daha bir çok ülkede orj. body kitli GSi bulmak mümkün 15 yıl geçse bile) evet G kasalarda senelerce üretim bandında kaldıki çok büyük başarı ;) efsane olma yolunda emin adımlarla ilerliyo efsane adayı diyebiliriz ;)

Geri