Astra F Kullanıcıları Buraya

arabam 16v.g kasada kullandım daha erken giriyo sanki o kadar dayamak gerekmiyo.kendi arabama dün bastım devreye girmedi.bugün tekrar 6000 deviri geçip deneyeyim bakalım girecekmi devreye.birde benim arabayı aldığımda ayağında 185-65-15 lastik vardı.araba resmen havada gidiyordu görüntüsü iğrençti.iki sene kullandım öyle.yukarıda arkadaşımız yazısında 60 yanak yerine 55 yanak alsaydım diye yazmış.konfor ve çukurlar açısında 60 yanak iyidir.195-60-15 bridgestone aldımda kurtuldum.beni düşünün bide ikisene 185-65-15 dolaştım.iyi yanı süper konforluydu

selam f ciler..
valla bugün bir astra f görmüşüm
elim ayagım kitlendi..
adam ole bir yapmıs ki valla jantlara
sarılasım geldi:Dhb idi..
valla o kadar emek vermiş..
helal olsun,ona verdiği parayla rahat
bir astra h hb alırdı:D

:D:D:D
selam f ciler..
valla bugün bir astra f görmüşüm
elim ayagım kitlendi..
adam ole bir yapmıs ki valla jantlara
sarılasım geldi:Dhb idi..
valla o kadar emek vermiş..
helal olsun,ona verdiği parayla rahat
bir astra h hb alırdı:D
bak efsane bu işte:D:D:D
anladın mı şimmdi efsane hangi astra kasası:confused::confused::)

Bugün muayenede arka kapıdan arabayı aldım tempracının biri bana abi senin araba nasıl gecti ya dedi neden gecmesin dedim bizim ön camların üst tarafında koyuluk var ya tempracıda kendi ön camının üstüne arabanın renginde bant cekmis ağır kusurlu diye gecirmemisler onu ben de dedim abi benimki orjınalınden böyle :d

yav ne alakası var:D
ben sadece begendiğimi söyledim..
adam odifiye yapmıs diye efsane mi oldu simdi?:D

Sen değilmiydin F mi G mi diyen ..Oda cvp veriyor işte... :D
Bu arada keşke bir resmini çekseydin telle falan merak ettim şimdii...
Ayrıca evet Astra F efsanedir.. :D

Son düzenleme:
Demin konu okuyanlar listesinde Zehpry'i yani sanırım Eyüp'tü onu gördümm..ama galiba okuyup gidiyor..

arabam 16v.g kasada kullandım daha erken giriyo sanki o kadar dayamak gerekmiyo.kendi arabama dün bastım devreye girmedi.bugün tekrar 6000 deviri geçip deneyeyim bakalım girecekmi devreye.birde benim arabayı aldığımda ayağında 185-65-15 lastik vardı.araba resmen havada gidiyordu görüntüsü iğrençti.iki sene kullandım öyle.yukarıda arkadaşımız yazısında 60 yanak yerine 55 yanak alsaydım diye yazmış.konfor ve çukurlar açısında 60 yanak iyidir.195-60-15 bridgestone aldımda kurtuldum.beni düşünün bide ikisene 185-65-15 dolaştım.iyi yanı süper konforluydu
Ama ben şahsen tavsiye etmem araca o kadar çok zararı varki :( :( :(

abi imzadaki resimde normalde yanlayan bi porsche vardı onun üstüne bizim arabanın resmini koydum bi kaç ufak ayar ve duman efekti sonrası böyle oldu istersen senn arabanın yandan açısı uyan bi resmi varsa yolla onada yaparım ;)

Önder vereyim resim dicemde kaliteli bir resim yokki...En iyilerini 2-3 sayfa önce koydumm..Onlardan bişey çıkarsa yap..Yada Başka poz varsa o da olur..

Geri