Astra F Kullanıcıları Buraya

o zaman bakımlarını yaptır Neo cuuuum..yoksa inan harcadığın paraya değmicek.ha cd player al bi tane fıstık gibi gez ;) jantmış falan hiç uğraşma.gtc yada bertone için sakla paranı..ben öyle yapıyorum,2004 2.0 turbo forester a saklıyorum ;)

Ya para harcamıycam diyorum anlatamıyorum...Astra G'den söktüğüm Alpine teybimi takıcam, arkadaşdan aldığım Borbetlerimi de takıcam...Bir iki kaplama işim var, onu da arkadaşım dükkanında halletcek...Bi kılıf koltuklara, bi güzel paspas...Birde 1 numara cam filmi...Sen sağ ben selamet...:D

Yok yine de olmaz diyorsan, senin söktüğün parçaları alayım ben bi ara geleyim İstanbul'a...Hediyen olsun...
:D

Para dediğin nedir ki Efe'ciğim...Elimizin kiri...Maksat gönüller hoş olsun...
:D

İşte benimde kafamdaki son taslaklar :) :) :)

dsc3791.jpg

dsc37912.jpg

Ama büyük bir ihtimalde taslak olarakta kalıcak :( :( :( Eğer imkan olursa gerçekten bu jantlarlada F kasalar çok tatlı duruyo ;) eğer orj. fotorafını bulursam yollarım :) Çünkü fenni muayenesi,kaskosu,vergisi,boya koruması,senelik bakımı derken yine jantlara sıra gelmicek gibi :(

Yapılacak cok sey var aslında ama inanın 1-2 seneden degistiririm diye para harcamak istemiyorum.

İşte benimde kafamdaki son taslaklar :) :) :)
Ama büyük bir ihtimalde taslak olarakta kalıcak :( :( :( Eğer imkan olursa gerçekten bu jantlarlada F kasalar çok tatlı duruyo ;) eğer orj. fotorafını bulursam yollarım :) Çünkü fenni muayenesi,kaskosu,vergisi,boya koruması,senelik bakımı derken yine jantlara sıra gelmicek gibi :(

Yakışmış Burak...inşallah istediğin gibi olur, planladığını yaparsın..;)

Yakışmış Burak...inşallah istediğin gibi olur, planladığını yaparsın..;)
Teşekkürler Mehmet abi planlarımın yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik ama artık 1 kuruş harcansa bile araca artık göze batar oldu :( ama komple elden geçirip boya koruma yaptırmak ilk kafamda yatandı zaten onları yapınca harika oldu :) şimdi sadece jantla ve spor yayla pekiştirmek lazım :) onun içinde biraz sabır gerek :( hayırlısı diyelim ;)

arkadaşlar günaydın.dün arabamın klimasını çalıştırayım dedim hiçbir tepki yok çalışmıyor.sadece düğmenin ışığı yanıyor.moralim bozuk dünden beri offff.

klima soğutmasa gazındandır diyecem ama hiç çalışmıyorsa klima komprosoru veya fanda sorun olabilir eğer sigorta attıysa zaten klimaya enerji gelmez.

dün baktım sigortalar sağlam.ama düğmeye bastığımda komprösör ve fan devreye girmiyor kesin elektrik arızası herhalde.

Geri