Astra F Kullanıcıları Buraya

şu anda lastikler 195 55 15, 195 60 15 yapmaya kesin kararlıyım.Acaba üste sürtme yapar mı? yükseltmek gerekir mi? bu arada 4 amortisör yeni değişti.

şu anda lastikler 195 55 15, 195 60 15 yapmaya kesin kararlıyım.Acaba üste sürtme yapar mı? yükseltmek gerekir mi? bu arada 4 amortisör yeni değişti.

Benim şuanki lastikler 195/60/15 konforlu ama araba traktör gibi ...çok yüksek...Oturaklı görünmüyor benim gözüme...Yalnız sürtme yapmaz merak etme...

Halil abi benim arabanın içiyle aynı olacak o zaman aydınlatman?

evet öyle olacak efe; sen memnunsun heralde;arabada ışığın şiddetini ayarlayabiliyormusun sen ; şuan taktığım kısımlar sabit yanıyor; ben bu işi vectrada da yapmıştım ama onda ayarlanıyormuydu hatırlamıyorum...

astra f hacback li arkadaşlar bi ruhsatlarınızı kontrol ediverin bakim benim ruhsatta astra HB NB yazıyor yoksa benim ruhsattamı bi yanlışlık var!!!!

astra f hacback li arkadaşlar bi ruhsatlarınızı kontrol ediverin bakim benim ruhsatta astra HB NB yazıyor yoksa benim ruhsattamı bi yanlışlık var!!!!
Murat abi walla baktık öle bir ibare göremedik :( bizimkinin ruhsatınada baktık ondada öle bir ibare göremedik enteresandır :) ama kaskoda mesela NB olarak geçiyo ;)

Allah korusun bizden uzak olsun ama ...

arkadan biri sağlam vurursa kamyonet olabilir...

Geri