Astra F Kullanıcıları Buraya

eminim cok güzel olmuştur...:good: fotolorarı bende sabırsızlıkla bekliyorum...
istanbulda bu işi hakkıyla yapabilecek birini bulsam bende yaptırım :sorry:

arkadaşlar merhaba.adım burak.acıbadem-ist. da oturuyorum.sizlere bir sorum olacak.98 astra f model arabam var.ön panjur ve ön tanpon değişikliği yapmak istiyorum tavsiyesi olanlar varmı diye sormak istedim.ayrıca 17 inch jant taktırmak için yaylarıda değiştirmek gerekiyormu..ilginize şimdiden teşekkür ederim.görüşmek üzere

son bir soru olarak :)
arabamda 195/55/15 lassa impetus 2 kullanıyordum.2 lastiğin değişmesi gerekiyor.lastik tavsiyelerinizi bekliyorum...

yaparken de çektin mi foto?

güzel olmuştur kesin

göstergelerle saat tarih hısmını yaparken çekemedim; ama diğer kısımları yaparken çekerim;dün tam 6 saat uğraştım; bugünde uğraşacam;tam olarak ancak cumartesi biter; tek başıma uğraşınca foto çekmemeye fırsat olamdı ,ama diğer kısımların yapılışını fotalarım;az önce göstergeleri tam olarak sabitledim; km saatini falan kontrol ettim; şimdilik sorun yok........

astra f hacback li arkadaşlar bi ruhsatlarınızı kontrol ediverin bakim benim ruhsatta astra HB NB yazıyor yoksa benim ruhsattamı bi yanlışlık var!!!!

arkadaşlar merhaba.adım burak.acıbadem-ist. da oturuyorum.sizlere bir sorum olacak.98 astra f model arabam var.ön panjur ve ön tanpon değişikliği yapmak istiyorum tavsiyesi olanlar varmı diye sormak istedim.ayrıca 17 inch jant taktırmak için yaylarıda değiştirmek gerekiyormu..ilginize şimdiden teşekkür ederim.görüşmek üzere

Hoşgeldin aramıza....Lastikleri İlker'in de dediği gibi aynı ebatta alırsan iyi olur

selam astra fciler nassınız,iyisinizdir insallah:D
bu clubu seviyorum cidden...
hadi kolay gele..

Geri