Astra F Kullanıcıları Buraya

bir ara bunların lenslerinin sorunlu olduğunu duymuştum; ben yaklaşık 11 ay önce arabayı ilk aldığımda kenwood 3534 cd mp3 player aldım; ozaman 220 ytl ye almıştım; ama şuan fiyatı 180 ytl ye düştü;ben kenwooddan gayet memnunum;ses çıkışı çok güzel; geçen kurban bayramında da arkadaşa bir cd mp3 player alalım dedik; ona çok araştırdık ve en son pıoneer 5050 aldık; 260 ytl ye gizli usb girişi var;montajını ben yaptım; usb kablosunu torpido gözüne koydum ; ses kalitesi çok güzel; animasyonları falan baya şekil;ama sonu 50 ile biten pıoneer ürünleri digicomun malı değil dolayısıyla direk çin malı; ama bence kenwooddan iyi;benim tavsiyem ;biraz daha yüksek bir fiyata pıoneer sony yada kenwood gibi kaliteli bir ürün alman....

Halil seni tüm kalbimle destekliyorum.. yılllar önce teac marka cd cala almıştım hala faal ve freezbee olarak kullandığımız cd leri bile cart diye okuyor ( mp3 falan değil) kısaca iyi mal iyi para bu tip cıhazların dandiklerini almak inan daha pahalıya gelir.

es'in içi de öyle olcak :)
ama azimliyim kendim yapıcam ben de :)
önce mp3 çalar gelcek sonra cam filmi
mp3 çalarda pintilik yapıcam modeli birazdan yazıcam fikirleri beklerim

Bakın,garaj ahalisi...Size sesleniyorum..Kulaklarınızı 4 açın..NGG nin taklitlerinden sakının tamammı? özellikle doğan slx jantlı olanlarından :):):):):):):)

abicim arabanın içini beyaz led ve camlarınıda 2 numara film yaptır,DEH-4950 mp3 player lı teyp alda aynısı olsun bari:):):)

ha cherry&geely mantığı ha eskikasa mantığı:):):):):):):) eshefle kınıyorum:)

şaka bi yana abi,sen bi getir istanbula arabayıda benimkiyle kardeş kardeş gezdirelim...egzoz ucu ve çıta da alıcaz daha es e..

hayırlı kandiller f kasacılar

Hakan sana gençlik lakabımdan söz etmiyeyim ama 80 li yılarda Bandırma da 2 araba tesisat vardı..

Navitech GPS alacaksan direk tavsiye ancak ses sistemlerinde bana göre tatminkar değil öylesine ses dinlersin...onu alacağına küçük mp3 çalar al pilli olanlardan .. 2 + 1 creative yada logitech al ( evet pc için olanlardan ) ki onlar adaptörlü ve 12V beslemeli çok daha mükemmel ses alacağına kefilim..nerden mi biliyorum denedim bende 2 +1 creative var .. onunla birlikte voxline 1 gb lik cıhazla baya iyi netice almıştım ama şimdi tesisat yapmaya kararlıyım eee huy ölmüyor adamı ölmeden ana parçaları aldım 3 parca eksiğim kaldı ee malum kiriz..

ukalalık olacak ama şu an bende: önde 13 cm lik GT507 , arkada 23 cm lik P953 jbl hoparlörler ayrıca TS-S 20 tweteer teybim de Pioneer DEH 2500 ama 4 kanallı anfiye ve 5 yada 7 kanallı eko eksik kaldı ben woofer dan hoşlanmam..

süper ses arayışım yok aslında istediğim tür müziği dinlyebileyeyim yeter bana ;) bütçeyi yayarak kullanmak istiyorum o yzden kısmak istiyorum mp3 playerdan :D kalanı filme yatırcaz

Bakın,garaj ahalisi...Size sesleniyorum..Kulaklarınızı 4 açın..NGG nin taklitlerinden sakının tamammı? özellikle doğan slx jantlı olanlarından :):):):)

abicim arabanın içini beyaz led ve camlarınıda 2 numara film yaptır,DEH-4950 mp3 player lı teyp alda aynısı olsun bari:):)

ha cherry&geely mantığı ha eskikasa mantığı:):):):) eshefle kınıyorum:)

şaka bi yana abi,sen bi getir istanbula arabayıda benimkiyle kardeş kardeş gezdirelim...egzoz ucu ve çıta da alıcaz daha es e..

apaçi 4 ever :)

filmi de aynalı yaptım mı değme keyfime :D:D
vanalı egsoz isterim ben :) bağırsın deli gibi :)

şu öss bi bitsin bakın ben neler yapıcam :D şimdilik kadran ve havalandırma ışıklandırmalarını değiştirmek. tepe lambasını beyaz led yapıp arka sağ ve sola okuma lambası takmak ön konsolun altına led koyup iç lamba açıkken ayak bölümünü aydınlatmak sustalı anahtar ön tarafa mercekli sis farı ayrıca xenon vs. :D tabi bunların hepsi arabayı satmazsak aklımda olan şeyler. :D aksilik çıkmazsa yazın satılma ihtimalide var tabi :D

birde dün leon kullandım resmen aşık oldum arabaya :D süper bi motor sesi ve rahat bi oturma pozisyonu zaten dış görünüş süper. ama biraz gitmiyor o ayrı :d 1,6 8v :D

şu anda lastikler 195 55 15, 195 60 15 yapmaya kesin kararlıyım.Acaba üste sürtme yapar mı? yükseltmek gerekir mi? bu arada 4 amortisör yeni değişti.
ben iki yıldır 60 15 kullanıyorum sürtme falan yapmıyor ama pek memnun değilim.niye dersen araba çok yükseldi ve performansı bir miktar azalıyor.hem hantallaştırıyor hem de yola oturması 55 yanak gibi değil.110 dan sonra yola oturmuyor araba.bi avantajı varsa köy yollarında altı vurmuyor.ama şimdiki aklım olsa 195 55 15 ten başkasını takmam.karar senin tabi.

arkadaşlar aşağıdaki linkteki gsi ye bir bakın.tabiri caizse mıh gibi duruyor.yav satıpta gsi mi alsam şeytan dürtüklüyor:D:Dhttp://www.araba.com/1536592.html

Geri