Astra F Kullanıcıları Buraya

evet arkadaşlar ayın otomobiline astra f garaj olarak katılım yapalımmı ? katılmak isteyen olursa ben varım :)

Murat nasıl olacak buu...Anlaşma yapmamız lazım değilmi..Başka model girerse kaybederiz..Ama kendi aramızda olursa eğlenceli olur... :D :D Hoşuma gitti şimdiden heyecan bastı hee... :D

beyler bu teyb hakkındaki görüşleriniz nelerdir
http://www.teknosa.com/Cultures/tr-...g=_SES_VE_GORUNTU&T_Category=_OTO_CD_CALAR849

fiyatı uygun geldi bana

DEH-2000 bu orjinal model ben aldığımda bu model 300 cıvarındaydı ben 2500 olanı 225 tl ye aldım 2000 ve 3500 arasında modellerde hatta bir kaç üst modelinde kullanılan lens ve mofset anfisş aynıymış ... elektronikçi bir arkadaş anlatmıştı .. değilse bile bence aradakii farkı insan kulağı ayıramaz kalitesi var .. teknosadaki bu cıhaz düşünülür..

bugün süper salaklık yaptım anten açık bir şekilde otomatik yıkamaya girdim gitti otamatik antenimm:mad::mad::mad:

Murat bu olay ilk çıktıgında ben önermiştim..

ben katılıcam bu ay.. ne dersiniz?

Efe sadece F ler katılalım bakalım hangimizin aracını beğenecekler...:D :D Heyecanlı olmazmı?

bugün süper salaklık yaptım anten açık bir şekilde otomatik yıkamaya girdim gitti otamatik antenimm:mad::mad::mad:

Ah be Sercan'ım..Olsun sağlık olsun..Olucağı varmış... :(

Geri