Astra F Kullanıcıları Buraya

Benimde anten kırık ama mp3calar oldugu icin kullanmıyorum stop ledsizmis vazgectim ledli bulursam dusunurum ama ilk iş xenon taktırmak ya aslında parada harcamak ıstemıorm arabaya :)

bence kendimiz bi topic açalım hepimiz kendi arabalarımızın resmini koyalım. sonra forumun geneline oylamaya açalım bakalım forum hangi f kasayı beğenicek :D

Astra F Güzellik Yarışması ...! :D

AstRA_ZN' Alıntı:
iceboy_003' Alıntı:
Aytaç merhaba..uzun zaman oldu siteye tekrar girdim..hala senmi ilgileniyosun ayın otomobili yarışması ile?

yeni değişiklikler yapmadım ama bende katılmak istiyorum mart yarışmasına.aday listesine beni yazabilirmisin rica etsem?

fotoları nasıl yollayayım sana? mail mi yoksa imageschack e yükleyip pm olarakmı atayım?

mail ise lütfen mail adresini alabilirmiyim?

teşekkür ederim.
Efecim mart ayı için katılmak istiyorsan öncelikle elini çabuk tutmanı öneririm resimleri upload edip bana aracının özellikleri ile beraber pm atarak gönderebilirsin.

Astra_zn Aytaç ile konusmamı aynen koydum garaj.

Efe hep beraber katılacağımız bir yarışma yapalım....Sadece F kasalar yanii..GSİ ler olmuyacak yalnız... :D Adil olmaz yoksa...Murat sana resimleri yolluyalım sen hepsini ekle ve anket şeklinde yarışma yapalım...

Olmaz o zaman diğerleri oylama yapamazki...Yani herkes girmiyor bizim garaja...O yüzden tam verim alamayabiliriz..Bizi başkaları beğensin,biz çatışmayalımm :D :D

Geri