Astra F Kullanıcıları Buraya

Hakan sevindim arızan baya uyduruk bişi çıkmış.. (bi yağ parası bide at be ağbi ne atarsan ata)

arkadaşlar bütün firmalar gibi opelinde acayip bi opsiyon listesi (opelin resmi sitesi fiyat listesine bi bakın) var siz paradan haber verin...Almanya da bi zamanlar kül tablasının bile opsiyonel olduğunu biliyorum

Alıntı:
xahi´isimli üyeden Alıntı
teşekkürler arkadaşlar.Bu konudaki araştırmalarım devam edecek .Ön amortisör kule takozlarının değişimine Bursa da 80 lira işçilik istiyorlar .Fakat bu parçanın orjinalini bulamıyorum.Servis dışından bulabilirmiyim?selamlar

Aramıza hoşgeldin...
Geçen ay amortisörler ile birlikte değiştirmiştim.Takozlar yan sanayi ve alman malı tanesi 20 tl idi.Ama işçilik bana fazla geldi.

p o w e r e d by 1.7 TD
GÜRKAN UTKANGİL

fireman110 Arkadaş! 20tl ye aldığın alman malı takozları nereden tedarik ettin?yardımcı olur musun? Marka ne?Febi olabilir mi ?Ben de öyle birşey almak istiyorum

yau assada raf olsa neolur olmasa neolur:)

fireman110 Arkadaş! 20tl ye aldığın alman malı takozları nereden tedarik ettin?yardımcı olur musun? Marka ne?Febi olabilir mi ?Ben de öyle birşey almak istiyorum
Valla markasını hatırlamıyorum ama alman malı idi.Opser Otomotiv 0212 285 07 67 (Ali Bey)telefonla görüş yardımcı olurlar.

ben o rafa airvick mango kokusuyla peçete kutusunu koydum torpido da haritayla gözlük var :D kapı ceplerinde de sadece şöför tarafında mikrofiber bezim var geri kalan herşey bagajdaki kutuda :D etrafta dağınıklık istemiyorum bide çukurlarda ses oluyor zaten :D:D

Son düzenleme:
Geri