Astra F Kullanıcıları Buraya

uzun bi aradan sonra tekrardan merhabalar :) bende son 2 ay diyordum ama yok vazgeçtim F ayrı bir şey cidden, arabamı toplamadan satayım diyordum vazgeçtim. Gaz Taktıracam sorun yasamam umarım.lastik alıcam , bide kaportadada rutuş tamponlara boya , pasta cila , bide bakım yaptımmı bi daha arkama bakmam :) 2000-2500 civarı tutacak gibime geliyor ama tutsun ya aracımı seviyorum deger rahat rahat binerim hem

f kasa ayrı bır eglence tutku yaa:D bende 97 model beyaz var jantı taktım angelları taktım sıra geldi ıc dekorasyonu degıstırmeye...

selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım ben de f ci oldum süper
hoşgeldin aracın hayırlı olsun

bunla geçmiş olsun hakan.rekor önemli değil.pompaya bişe olmasın:)
valla ilker opel mühendislerini birdaha kutladım, yağsız kalmasına rağmen pompada hiç sorun yok sanıyorum bi nevi emniyet mevcut.
normalde yağsız çalışan bi hidrolik pompanın bikaç dk da hapı yutması gerekir çünkü :)

f kasa ayrı bır eglence tutku yaa:D bende 97 model beyaz var jantı taktım angelları taktım sıra geldi ıc dekorasyonu degıstırmeye...
işte f kasa aşkı

ne almayı düşünüyorsun burak.f kasayı arama sonra:):)

Aslında yeni polo düşünüyordum o da ekimde çıkacakmış şu 3 ay içerisinde ötv'den yararlanmak lazım bizim arabada 12 yaşına geldi şu an için honda civic olabilir eğer biraz daha borca girebilirsem a3te düşünebilirm.

Aslında yeni polo düşünüyordum o da ekimde çıkacakmış şu 3 ay içerisinde ötv'den yararlanmak lazım bizim arabada 12 yaşına geldi şu an için honda civic olabilir eğer biraz daha borca girebilirsem a3te düşünebilirm.
inşallah değerini bilen birine gider diyorum.yani f kasa arayanlar olursa öneririm senin arabayı;)

uzun bi aradan sonra tekrardan merhabalar :) bende son 2 ay diyordum ama yok vazgeçtim F ayrı bir şey cidden, arabamı toplamadan satayım diyordum vazgeçtim. Gaz Taktıracam sorun yasamam umarım.lastik alıcam , bide kaportadada rutuş tamponlara boya , pasta cila , bide bakım yaptımmı bi daha arkama bakmam :) 2000-2500 civarı tutacak gibime geliyor ama tutsun ya aracımı seviyorum deger rahat rahat binerim hem
Tekrar aramıza o zaman hoşgeldin cengiz demek sende benim gibi vazgeçtin hayırlısı :) işte benimde vazgeçmemin sebebi aracı zaten elden geçirmiş olmamdı :( onca uğraşıp adam edip sonrada satmak içimden gelmedi :)

bnde dün kafama takmıştım sıfır aracı
aklımdakiler
1.yeni for fiesta
2.opel corsa
3.megan hb
4.clio hb
ama sonra vazgeçtim aniden......böyle duygular hissedince insan arabsını daha çok seviyor...

Geri