Astra F Kullanıcıları Buraya

bizde ötv indiriminden faydalansak mı acaba diye düşünüyoruz. Astra dizel enjoy+elegance 33 gibi bi fiyata indi aslında

Tekrar aramıza o zaman hoşgeldin cengiz demek sende benim gibi vazgeçtin hayırlısı :) işte benimde vazgeçmemin sebebi aracı zaten elden geçirmiş olmamdı :( onca uğraşıp adam edip sonrada satmak içimden gelmedi :)

:) burak ben seni satmış gibi gormuştum ya :) çok sevindim açıkcası satmadıgına.biliyorsun beni bende pek ısınamamıştım ama yok abi f harbi ayrı bişey :) hafta sonu 4 lastik alıyorum bide BRC lpg taktırcam ( araca eziyet olmaz umarım ), mayıs haziran gibide hafif rutuş orasına burasına tamamdır :) bundan sonra buralardayım zaten yav :D

uzun bi aradan sonra tekrardan merhabalar :) bende son 2 ay diyordum ama yok vazgeçtim F ayrı bir şey cidden, arabamı toplamadan satayım diyordum vazgeçtim. Gaz Taktıracam sorun yasamam umarım.lastik alıcam , bide kaportadada rutuş tamponlara boya , pasta cila , bide bakım yaptımmı bi daha arkama bakmam :) 2000-2500 civarı tutacak gibime geliyor ama tutsun ya aracımı seviyorum deger rahat rahat binerim hem

Cengiz, senin araca taliptim ama cevap vermedin uzun zamandır...İlanına yazmıştım...Senden cevap çıkmayınca Corsa aldık...:(

:) burak ben seni satmış gibi gormuştum ya :) çok sevindim açıkcası satmadıgına.biliyorsun beni bende pek ısınamamıştım ama yok abi f harbi ayrı bişey :) hafta sonu 4 lastik alıyorum bide BRC lpg taktırcam ( araca eziyet olmaz umarım ), mayıs haziran gibide hafif rutuş orasına burasına tamamdır :) bundan sonra buralardayım zaten yav :D
Bak o zaman zevki doruklarda yaşıcan demekki :) Yannız cengiz LPGyi takmadan motoru komple bakımdan geçir ;) özellikle ateşleme sistemini buji buji kablolarını falan :) sonra sıkıntı yaşama ;) sonra rötüşten sonra ankarada uygun fiyata kaliteli boya koruma yapan yer bulursan bence direk 5 aşamalı koruma yaptır yaldır yaldır parlasın derim :) :) :)

Bak o zaman zevki doruklarda yaşıcan demekki :) Yannız cengiz LPGyi takmadan motoru komple bakımdan geçir ;) özellikle ateşleme sistemini buji buji kablolarını falan :) sonra sıkıntı yaşama ;) sonra rötüşten sonra ankarada uygun fiyata kaliteli boya koruma yapan yer bulursan bence direk 5 aşamalı koruma yaptır yaldır yaldır parlasın derim :) :) :)

valla aynı düşüncedeyim :) zaten lpg taktırınca geliyorum eskişehire:) bide boyya işini halledince her hafta sonu oradayım zaten :D

Geri