Astra F Kullanıcıları Buraya

Günaydın f garaj sakinleri :D
Düna akşam benim arabaya talip çıktı:mad:adam 95 spring verecek üstünede 5000 lira vercekmiş bababababababa :confused: :eek:zorla katil edecekler adamı yaw

banada 97 broadway cıkmıştı üste 1-2 bin lira verim diye yuzune bakıp gülmüştm :D piyasası 10 liraymış güyya :D

dün sahibinden.com da benim ilana takas teklifi geldi 97 brodway 140000 de 8 milyar fiyat biçmiş üstüne 4 verip astrayla takas edicekmiş. yaa dedim bi kop git ya :D

zoraki kaşınıyorlar yaw sanki indirim 2. ele geldide 3-4bin lira indircez indirmiyorum kardeşim fiyatımı dedim sonunda arabam bu fiyatım bu dedimişine gelirse tok satıcı olmak ta zor haa :D:D

arkadaşlar. ben şu sıralar 97-98 sedan ve otomatik bir astra arıyorum. fiyatları 9500 den tutunda 15 bine kadar var sahibinden.com da. gerçekten bu tip bir aracın fiyatı satıcısına, alıcısına ne kadar. yani objektif cevap verin lütfen.

arkadaşlar. ben şu sıralar 97-98 sedan ve otomatik bir astra arıyorum. fiyatları 9500 den tutunda 15 bine kadar var sahibinden.com da. gerçekten bu tip bir aracın fiyatı satıcısına, alıcısına ne kadar. yani objektif cevap verin lütfen.

97-98 temiz gls donanımlı km si düzgün bir araç 12-13 ten aşağı bulmak zor.Ancak arada acele satlık 10-11 civarına düşen iyi araçlarda bulunabilir araştırmak lazım.

Şu benzin olayı iyice canımı sıkmaya başladı haftada 200-250 km yapıyorum çok yakıyor bence bizim arabalar o kadarda düşük devirde sakin kullanıorm bu böle olmayacak honda civicin ve megane dizelin sıfırına baktm bir yandanda audi a3 un 2.elleri kafamı karıştırıyor megane dizel için ne düşünüyorsunuz hondada alsam yine çok yakacak.

Geri