Astra F Kullanıcıları Buraya

geçmiş olsun
ben 0.5 kusurla geçmiştim :D
motor no paslı okunmuyor yazmış sonra eliyle sildi herhalde :D üstünü çizip paraflamış
neticede no kusur :D

teşekkür ettim abi iyi yırttık valla :) bende 2 gğn o motor numarasını bulmak için ugrasmıştım ona bakmadı bile :)

goshawk' Alıntı:
Arkadaşlar şu TÜV olayı baya iyi ama ülkemizin gerçeklerini de unutmamak lazım... gelirlerimiz çok daha iyi olsa hangimiz bu arabalara bineriz..( dürüstçe %5 geçmez)..

Cengiz geçmiş olsun LPG de hayırlı olsun güle gile kullan...

Hakan sanada kolay gelsin ev taşıması benim tüylerimi havalandıran işlerdendir.. bide nerde bizim arabaların motor nosu bulamadım iyimi...

abi ben yarın motor numarasını yerinin resmini çekmeye calışayım.bende 2 gün ugrastım :D en sonunda ustaya goturdum o gosterdi yerini :D zımparalamayınca cıkmadı numara :D

2 gün izinliyim ve yarın arabayı baya büyük bakıma sokacam.. direksiyon kutusu ve altından yağ kaçırmaktaydı.. frenler motor bakımları falan .. derken bugun de görmedim çık tım bi sivri taşın üzerine yardık yeni sağ ön tekeri ....hayır olsun dedik...

2 gün izinliyim ve yarın arabayı baya büyük bakıma sokacam.. direksiyon kutusu ve altından yağ kaçırmaktaydı.. frenler motor bakımları falan .. derken bugun de görmedim çık tım bi sivri taşın üzerine yardık yeni sağ ön tekeri ....hayır olsun dedik...

geçmiş olsun abi

Geçmiş olsun.

1 hafta aradan sonra bugün aldım arabayı astra h den sonra bi garip oldu bir kac gün icinde alısırım herhalde.

hayırlı ve geçmiş olsun murat abii

sağolun arkadaşlar darısı başınıza demiyecem demem de .. otların arasında ki sivri taş götürüdü 3-4 aylık lastiği .. yaptırdım ama şişti yani tadı yok..alacaz yani bi tane

Geri