Astra F Kullanıcıları Buraya

far ayarınıda yaptırdım bakalım ona birsey bulacaklarmı cok merak ediyorum :D

ben de farları cihazla ayarlatmıştım ama farlarda hafif kusur buldular; zaten içeriye seni sokmuyorlar; dışarıda izleyebiliyorsun; dolyısıyla itirazı ancak bitince edebilirsin ama iş işten geçmiş olur....

Hadi hayırlısı cengiz :) :) :)

valla ya kurtulayım su kpg ye binmek iyiymişte işletmesi canımı cıkardı :D

halilakel' Alıntı:
Alıntı:
rockSEWER´isimli üyeden Alıntı
far ayarınıda yaptırdım bakalım ona birsey bulacaklarmı cok merak ediyorum :D

ben de farları cihazla ayarlatmıştım ama farlarda hafif kusur buldular; zaten içeriye seni sokmuyorlar; dışarıda izleyebiliyorsun; dolyısıyla itirazı ancak bitince edebilirsin ama iş işten geçmiş olur....

hım her halukarda buluyorlar bi problem yani :) oolsun artık sineye cekerim hafif mafif :D

ehehe büyük konuşmamak lazımmış :) maueneden geldim 2 tane hafif kusur aslında kusursuzdu bencede işte neyse

1. Kısa far ayarı ( far ayarlarını yaptırıp gittiğim halde :) )
2. Sıvı yakıt uyarı etiketi gibi bişi ( LPG ampleminide sızdırmazlıgı alıp gittigim için yapıştırmayı unuttum, arabanın ğöğüsüne atmıştım adamda yapıştırmamış olsun )

ama sonucta geçtim :) pazartesi günüde ruhsat yenileme ohh behh :D

ehehe büyük konuşmamak lazımmış :) maueneden geldim 2 tane hafif kusur aslında kusursuzdu bencede işte neyse

2. Sıvı yakıt uyarı etiketi gibi bişi ( LPG ampleminide sızdırmazlıgı alıp gittigim için yapıştırmayı unuttum, arabanın ğöğüsüne atmıştım adamda yapıştırmamış olsun )

ucuz yırtmışsın ,bende bunlara ek olarak yağ kaçakları ve ilk yardım çantasının standartlara uygun olmaması da hafif kusurdu....

ucuz yırtmışsın ,bende bunlara ek olarak yağ kaçakları ve ilk yardım çantasının standartlara uygun olmaması da hafif kusurdu....

wala ole ya ucuz yırttım arabam bide ulaştırma bakanlıgının 3 nolu sticker var işe yararmı dedim ama yok :) yaramadı herhalde :D

1. Bakan
2.Müsteşar
3. Ben Dermişim :D:D:D

geçmiş olsun
ben 0.5 kusurla geçmiştim :D
motor no paslı okunmuyor yazmış sonra eliyle sildi herhalde :D üstünü çizip paraflamış
neticede no kusur :D

Arkadaşlar şu TÜV olayı baya iyi ama ülkemizin gerçeklerini de unutmamak lazım... gelirlerimiz çok daha iyi olsa hangimiz bu arabalara bineriz..( dürüstçe %5 geçmez)..

Cengiz geçmiş olsun LPG de hayırlı olsun güle gile kullan...

Hakan sanada kolay gelsin ev taşıması benim tüylerimi havalandıran işlerdendir.. bide nerde bizim arabaların motor nosu bulamadım iyimi...

Geri