Astra F Kullanıcıları Buraya

Geçmiş olsun Hakan..Sıkma canını o göçüklerde nazarlık olur artık.....
bendeki problem o günden sonra tekrarlamadı.. 50 tl lik benzinle 180 km gitmiştim sehir içinde,ama o olaydan sonraş 140 km gittim fazlamı yakmaya başladı anlamadım...
Bugün komple boya için yetkili servise ve özel servise gittim...Yetkili servis 2300 tl fiyat çıkardı...Özel serviste 2100 çıkardı...Bende siz ne yapıyorsunuz kardeşim dediim..Çok para bu dediim..Yetkili servis bunu sadece 600 tl si logo-astra ve 1.6 16 v yazısı-yan kapı çıtaları-arka ve ön cam fitilleri için dedii...Kaporta işi hariçmiş birde..Özel serviste herşey içinde...nasıl olurda sökülen cıtalar yeniden kullanılamaz onu anlamadım ve logo ve yazılar..Kafam çok bozuldu fiyatı duyunca....Dışarı herhangi bir yerede yaptırmak istemiyorum 300-500 için...iki arada bir derede kaldım yanii...
servislerin işi bu zaten fazladan parça satmak
ama dışarda boyatırsan işçiliğe dikkat et arkadaşım 93model 5.20 boyattı ön cam çıtasını eğmişler su alıyodu içeri, cam çıtası da bulunmuyodu 600 € gibi fiyatı varmış

benim de bu göçükle birlikte kaput da ufak çizikler var
kaputu pasta cila halleder de kapı ve çamurluğu çıta altından boyatmayı düşünüyorum.
bi çıkıp fiyat alıcam bakalım bu ara ev taşıcam ilgilenemiyorum

Abicim kimi aracına LPG taktı kimi aracın bakımını yaptı şimdi arabaların tadını çıkartıyolar :) :) :) bu arada gerçekten F kasa anlatılmaz yaşanır :D :D :D kaç yaşında olmasına rağmen ne canlar yakıyo yaw ;) ;) ;)

epeydir can yakmadım yaw ben :D
unuttum performansı
benzin 3 küsür :(
Hakan abicim artık kendi boğazımı kestim kasırganın boğazına yönlendirdim :kop: yannız sahibi olarak ben bile ne yapacağını kestiremez oldumya hadi hayırlısı :D :D :D Ayrıca göz boyamak için bi düşürdüler yine eski haline geldiya :( :( :( ben bu işten hiçbişey anlamadımyaw :mad:resmen alay eder gibiya :mad:

yarın muayeneye gidiyorum :) hafif kusur bulurlarsa itiraz edecem :) canım cıktı her seyini kontrol ede ede :)

Geri