Astra F Kullanıcıları Buraya

Birşey sökülüp takılıp orjinalliği bozuldumu ben huylanıyorum zaten benimde direksiyondan ufak bir ses geliyor ama duymamızlıktan gelıyorum acıyorum muziği ses fln kalmıyor.

Birşey sökülüp takılıp orjinalliği bozuldumu ben huylanıyorum zaten benimde direksiyondan ufak bir ses geliyor ama duymamızlıktan gelıyorum acıyorum muziği ses fln kalmıyor.

Ah benimki ses yapsaydı yada dışarıya yağ kaçırmaya devam etseydi elletmiyecektim ama yağı direksiyonun altından ayaklarıma vermeye başlayınca pes ettim..

Sercan Cat kardeşim doğum günün kutlu olsun .... çok yıllara sağlık mutluluk ve sevdiklerinle birlikte....

Abi inşallah bir an önce düzelir...Bende arabanın bir yerini ellettikten sonra korkuyorum daha dandik olmuştur falan diye...Bu gün fiyat aldım komple boyaya sokuyorum arabayı...Camlar dahil sökülecek..Paslı ve çürük yerler güzelce elden geçecek sonra komple boyanacak...1500 tl nasıl sizce..

400 e iki kapımı ? Valla dediğin gibi benim fiyat güzelmiş o zaman Burak...

Abi inşallah bir an önce düzelir...Bende arabanın bir yerini ellettikten sonra korkuyorum daha dandik olmuştur falan diye...Bu gün fiyat aldım komple boyaya sokuyorum arabayı...Camlar dahil sökülecek..Paslı ve çürük yerler güzelce elden geçecek sonra komple boyanacak...1500 tl nasıl sizce..
Walla abicim garanti veriyosa kaçırma derim ;) Çünkü gerçekten çok iyi fiyat ;)

Arkadaşlar merhaba,

NGG yle vedalaşmaya karar verdim. Sizce ne kadara pazara koymalıyım?

146 binde, tüm bakımları yapılı,çok temiz sadece 1 gün çıkarıyorum haftada. GL yani klimasız, otomatik vites.

Önerilerinizi bekliyorum.

Efe'cim bende vedalasmaya karar vermistim ama araba bana küstü herhalde ufak bi kaza atlattık benim arabaya en son 12 verdiler yinede vermedim 12500 demiştim ama inan ki bu ara piyasa çok düşük araban degerinin altına gider eğer bekleyebilirsen yaza kadar bekle 2 ay daha.

Mutlu abi hazır elin deymişken rengide değiştir bari :D birde boyadan önce bi kaç fotosunu çek satarken problem olmasın. siyah güzel olabilir aslında :D ben hiç görmedim f kasanın siyahını :D

Ah benimki ses yapsaydı yada dışarıya yağ kaçırmaya devam etseydi elletmiyecektim ama yağı direksiyonun altından ayaklarıma vermeye başlayınca pes ettim..

Sercan Cat kardeşim doğum günün kutlu olsun .... çok yıllara sağlık mutluluk ve sevdiklerinle birlikte....
teşekkür ederim abi....

bu arada direksiyon kaça mal oluyo yada olacak :mad:bazılarımızın işine yarayabilir fiyat ( for me)
geçmiş olsun laci F kasaya

Geri