Astra F Kullanıcıları Buraya

Mutlu abi çıtalar olmadan iyi olmaz gibi gözümüz öyle alıştı ya birde güvenlik açısından yandan çarpmalarda filan çıtalar işe yaramıkı plastik gerçi :S

Valla bilmiyorumki Burak nasıl bir güvenlik artısı oluyor çıtayla...Birde çıtalı ve çıtasız iki araba resmi olsada farkı görebilsek...Şimdi kararsız kaldım...

Arkadaşlar iyi diyosunuzda, bende 2. el alacağımdan ben düşükten satarsam piyasadan alacağım arabanında fiyatı düşük olacak. Yani piyasa iyiyse herkese iyi kötüyse herkese kötü. Alternatiflerimde G kasa Astra veya 2005 Mazda 3 [eğer mayısta gelecek yeni kasanın ardından 3 lerin fiyatı 18 lere inerse]

İkinci el düşünüyorsan tamam o zaman haklısın...Ama sıfır düşünüyorsan bekle...

Bana fikrimi soracak olursan ben Mazda yerine Astra yı tercih ederdimm...Disdiribütörü bile yok adamların...Mazallah büyük bir arıza cıkarsa 1 ay yatırırsın arabayı kapıda...Bunun yanında birde bende Mazda ya karşı güven probemi var..Nerden oluştu bilmiyorum ama güvenilir bir araba gibi gelmiyor bana...Tabi yinede tercih senin..

Distribütör Mermerler di, ve bağımız var biraz onlarla. Şimdi onlar Cherry i getiriyolar, Mazda da kendisi getiriyo arabayı. Güven konusuna gelince dünyada en az servis gören arabadır Mazda ve bu tescillendi desem abi :)

O zaman bakarız..Şimdi bir güven duygusu hakim oldu içime... :D :D Aslında ben benim arabayı almadan önce 323 familia bakmıştım ama sadece bakmıştım.. :D Mermerler dediğin gibi yalan oldu..Mazda kendine çalışıyor..Bakalım ileride ne olacak...

Valla bilmiyorumki Burak nasıl bir güvenlik artısı oluyor çıtayla...Birde çıtalı ve çıtasız iki araba resmi olsada farkı görebilsek...Şimdi kararsız kaldım...

çıta ufak tefek şeylerde işe yarar otoparklarda yandaki arabanın kapısı çarpmasın diye ufak sürtmelerde problem olmasın diye filan yoksa güvenlik açısından o plastik birşey yapmaz kapı için çelik barlar var zaten :D

çıta ufak tefek şeylerde işe yarar otoparklarda yandaki arabanın kapısı çarpmasın diye ufak sürtmelerde problem olmasın diye filan yoksa güvenlik açısından o plastik birşey yapmaz kapı için çelik barlar var zaten :D

Valla aklınla bin yaşa Alican...Kafa şarz etmiyor benim bu sıralar..Tabi çıtalar önemli ....Alışveriş merkezlerinde genelde bu çıtalar çok işe yarıyor..Hadi ben dikkatli oldum ama ya karşıdaki veya benim yanımdakiler...Yeni boyadan çıkmış bir arabada tekar darbe olsun istemem doğrusu...Çıtaya devamm.. :D

Valla aklınla bin yaşa Alican...Kafa şarz etmiyor benim bu sıralar..Tabi çıtalar önemli ....Alışveriş merkezlerinde genelde bu çıtalar çok işe yarıyor..Hadi ben dikkatli oldum ama ya karşıdaki veya benim yanımdakiler...Yeni boyadan çıkmış bir arabada tekar darbe olsun istemem doğrusu...Çıtaya devamm.. :D
alican a katılıyorumm acaip çizilio araba çıta olmazsa..birde orj bozma bnce..mutlu abi:D

Kalorifer neden çalışmaz acaba?
sigortası atmış olabilir
tembellikten çalışmaz. tabiki şakaydı..

beyler kusura bakmayın bugün acayip ayarım kaçtı.. direksiyonu söktürmüştüm..yapıldı, takıldı ama dun gibi oldu bide araba toplamıyor.. tekrar söküelcek tabii bende teror estirdim ( bazı ayrıntıları atladım) para yerine N...h aldı.. bakalım 3-5 gün gezip tekrar sökülecek...
hayır olsun bişiler gezinmekte bunla kalsa bari..
geçmiş olsun abi iyi etmişsin
işini iyi yapmayana şart böyle şeyler yapmak efendi durursan kazıklamaya kalkıyorlar taşınırken yaşadım benzer bi olay

Arkadaşlar iyi diyosunuzda, bende 2. el alacağımdan ben düşükten satarsam piyasadan alacağım arabanında fiyatı düşük olacak. Yani piyasa iyiyse herkese iyi kötüyse herkese kötü. Alternatiflerimde G kasa Astra veya 2005 Mazda 3 [eğer mayısta gelecek yeni kasanın ardından 3 lerin fiyatı 18 lere inerse]

fiyat analizinde aynı fikirdeyiz efecim ;)

Geri