Astra F Kullanıcıları Buraya

Arkadaşlar merhaba,

NGG yle vedalaşmaya karar verdim. Sizce ne kadara pazara koymalıyım?

146 binde, tüm bakımları yapılı,çok temiz sadece 1 gün çıkarıyorum haftada. GL yani klimasız, otomatik vites.

Önerilerinizi bekliyorum.
Bencede biraz bekle derim çünkü piyasa iyice öldü millet ölü fiyattan almaya kalkıyo artık :( :( :(

Mutlu abi hazır elin deymişken rengide değiştir bari :D birde boyadan önce bi kaç fotosunu çek satarken problem olmasın. siyah güzel olabilir aslında :D ben hiç görmedim f kasanın siyahını :D

Yok Alican ben arabanın rengini seviyorum...Aslında acaba değişsemmi dedim ama başka rengi sevemedim hiç...Siyah aklıma geldi ama bariz boyalı olduğu karşıdan anlaşılır....

Efe hayırlı olsun diyelim o zaman...Daha öncede niyetindeydin zaten..Yalnız sıfır araçların düşük fiyatlarda olduğunu unutma...Yani ne dersen fiyata tersine gider araba...Burak'ın da dediği gibi yaza kadar bekle bence...

Yok Alican ben arabanın rengini seviyorum...Aslında acaba değişsemmi dedim ama başka rengi sevemedim hiç...Siyah aklıma geldi ama bariz boyalı olduğu karşıdan anlaşılır....

Efe hayırlı olsun diyelim o zaman...Daha öncede niyetindeydin zaten..Yalnız sıfır araçların düşük fiyatlarda olduğunu unutma...Yani ne dersen fiyata tersine gider araba...Burak'ın da dediği gibi yaza kadar bekle bence...
Yok abicimya kızıl sonyanın rengi değiştirilirmi hiç :) Borda rengi bende seviyorum ama Alicanın dediği gibi boyaya girmedne önce fotorafını çekersen tarihli filan en azından resmini görür sonraki alacak kişide ona göre alır ;)

Eski fotoları var zaten ama boyaya girmeden önce günceller yine cekerimm..Ya diyorumki acaba cıkmışken yan cıtaları taktırmasammı..Acaba nasıl olur...?

Sercan direksiyonu Bursa da yaptırdım tornacı 140 tl ye yaptı.. ama sökmek daha uzun iş ve emek istiyor.. ne el girer nede kol yani baya zahmetli o sebebten 100 ile 150 arası sökme -takma işçiliği isteyenler var.. ( BABA NOT aman işi bilmeyen ellemesin .....direksiyonun içinde airback zembereği mi ne varmış tekeri tam sola döndürüp direksiyonu kilitlemeden söküm işlemi yapmamalarına dikkat edin...

Mutlu o fiyat eğer araba soyulacaksa fena değil gayet normal güzel olacak ve güzel günlerde binmek kısmet olsun..

Sercan direksiyonu Bursa da yaptırdım tornacı 140 tl ye yaptı.. ama sökmek daha uzun iş ve emek istiyor.. ne el girer nede kol yani baya zahmetli o sebebten 100 ile 150 arası sökme -takma işçiliği isteyenler var.. ( BABA NOT aman işi bilmeyen ellemesin .....direksiyonun içinde airback zembereği mi ne varmış tekeri tam sola döndürüp direksiyonu kilitlemeden söküm işlemi yapmamalarına dikkat edin...
Hayırlı olsun Hüseyin abicim inş. sıkıntısız binmek nasip eder ;) Dediğin gibi ince iş isteyen bir olay dikkat etmek gerekir ;)

Mutlu abi çıtalar olmadan iyi olmaz gibi gözümüz öyle alıştı ya birde güvenlik açısından yandan çarpmalarda filan çıtalar işe yaramıkı plastik gerçi :S

Arkadaşlar iyi diyosunuzda, bende 2. el alacağımdan ben düşükten satarsam piyasadan alacağım arabanında fiyatı düşük olacak. Yani piyasa iyiyse herkese iyi kötüyse herkese kötü. Alternatiflerimde G kasa Astra veya 2005 Mazda 3 [eğer mayısta gelecek yeni kasanın ardından 3 lerin fiyatı 18 lere inerse]

Geri