Astra F Kullanıcıları Buraya

Tesekkürler herkese keske daha önceden taktırsaydım, xenonsuz kullanıyorum şimdilik zaten parklarda halkalar ve önde küçük bi ışık yanıyor normal farların ampulu cok sarıydı onu beyaz a cevirdim ama tamda beyaz olmadı uzunlar sapsarı uzunları kullanmıoz zaten ışık farketti daha dün akşam açtım bi bugun kullanmadım yazarım yine izlenimleri.

Benim iş yattı arkadaşlar...Tatil olayım iptal oldu...İş yogunluğu sebebiyle gelemiyorum.. :(

Burak,angeller çok yakışmış...Allah güzel günlerde,hayırlısıyla kullanmayı nasip etsin inşallah...Bende Çağatay'ın arabadan bende nasıl durur acaba diye tiyo alıyorum..Belki bende taktırabilirim neden olmasın ama biraz uzun vadede olur heralde boya işi var çünkü...

Tüh üzüldüm Mutlu abi. Neyse ben bol bol resim çekerim sizin için :D Tabi bi aksilik olmazda bende gidebilirsem.

Tesekkürler herkese keske daha önceden taktırsaydım, xenonsuz kullanıyorum şimdilik zaten parklarda halkalar ve önde küçük bi ışık yanıyor normal farların ampulu cok sarıydı onu beyaz a cevirdim ama tamda beyaz olmadı uzunlar sapsarı uzunları kullanmıoz zaten ışık farketti daha dün akşam açtım bi bugun kullanmadım yazarım yine izlenimleri.
Hayırlı olsun çok şık olmuş.

ledde çek altına:D

hoppppppppp fuardayken benıı bulunn :) :)

eskişehir gezisi iptal cuma ben de fuarda olucam bi aksilik olmazsa kankayla gelicez.
efe kaç gibi gidicen, haberleşelim meliiyi bulalım :)

Benim iş yattı arkadaşlar...Tatil olayım iptal oldu...İş yogunluğu sebebiyle gelemiyorum.. :(

Burak,angeller çok yakışmış...Allah güzel günlerde,hayırlısıyla kullanmayı nasip etsin inşallah...Bende Çağatay'ın arabadan bende nasıl durur acaba diye tiyo alıyorum..Belki bende taktırabilirim neden olmasın ama biraz uzun vadede olur heralde boya işi var çünkü...

mutlu gelememene üzüldüm ama iş yoğunluğu olmasına çok sevindim,
inşallah böyle devam eder işler :)

Hakan abi Pazara kaldım. Pazar oradayım,kız arkadaşımla gidiyorum.Pazara kaydırma imkanın varmı senin Cuma organizasyonunu?

cumartesi izmitte kalıcam pazar dönüş,
kankayı 6 aydır görmüyom orda buluşçaz, değişirse ararım seni ;)

bikaç haftaya tekrar merkeze gelicem, o ara görüşürüz olmazsa
yada silivriye gel go-kart yapalım kipada :)

Mayıstan itibaren çok yoğunum abi.

Ayarla Pazar görüşelim işte. Bu arada merkezden kastın İstanbul' da nereler, Silivri pek merkez diil :D

yok işte silivriden içeri doğru
güneşliye kuzenin yanına gelicem,
pazar günü erken gelirsem ararım seni

Geri