Astra F Kullanıcıları Buraya

Fciler şimdi draga kaç tane araç çıkarıyoruz cisiaylar hariç ecotec;) burda bakalım hangi araçlarımız girecek DRAGa orda F kasaların boy göstermesini canı yürekten isterim:) hatta kasırgayıda sokayım diyorum ama burdan oraya gelmek için baya bi bütçe ayırmam lazım:( oda nerdeyse imkansız gibi ama büyük ihtimal orda olucam:D o güzelim organizasyon kaçmaz:D :good:

burak aslında gidilir ecotec de orda koşturulur ama bakalım bütçe durumları ne olacak ;) zaten ben yerim ecotecle ciesayları :D:D:D
Şaka bi yana da katılmak lazım hakkaten

Hakan ve Yavuz görüşlerinizi dikkate alarak nickimi değiştirmeme kararı aldım.bence de böylesi daha iyi.:good:Teşekkür ederim:)
:alkis: :alkis: en doğrusu
Kardeş imza signatürüme ad soyad yazdım.opelim net yönetimindeki arkadaş bunu mu demek istiyor?olmuş mu?
ad soyad kuralı gelmişti ya İlker o mevzu oradan geliyor, baya bi sorun olmuştu burda o konuda, iyi olmuş yazdığın

burak aslında gidilir ecotec de orda koşturulur ama bakalım bütçe durumları ne olacak ;) zaten ben yerim ecotecle ciesayları :D:D:D
Şaka bi yana da katılmak lazım hakkaten
Haklısın Hakan abide işte benim durum imkansız onca km yapcam oaraya gelcem daha orda yaktığı benzinin hatti hesabı olmayacak :( imkansız ama hiç diilse istanbul biraz daha yakın;) :D ama büyük ihtimal orda olmaya çalışacam o gün kaçmaz:) hatta bizim gruptan bikaç astra yürüyecek listede gördüm:)

Haklısın Hakan abide işte benim durum imkansız onca km yapcam oaraya gelcem daha orda yaktığı benzinin hatti hesabı olmayacak :( imkansız ama hiç diilse istanbul biraz daha yakın;) :D ama büyük ihtimal orda olmaya çalışacam o gün kaçmaz:) hatta bizim gruptan bikaç astra yürüyecek listede gördüm:)

aynı durum benim için de geçerli aslında burakçım izmit; çerkezköy - eskişehir yolunun tam ortası ~230km + boğaz trafiği :(

ama o zamana kadar şartlar ne olur belli olmaz tabi,ben de istiyorum hem organizasyona katılıp ortama dahil olmak hem de orda bi yürüyüp pistte napabileceğimi görmek :D

kısmet olur inşallah ;)

aynı durum benim için de geçerli aslında burakçım izmit; çerkezköy - eskişehir yolunun tam ortası ~230km + boğaz trafiği :(

ama o zamana kadar şartlar ne olur belli olmaz tabi,ben de istiyorum hem organizasyona katılıp ortama dahil olmak hem de orda bi yürüyüp pistte napabileceğimi görmek :D

kısmet olur inşallah ;)
Hadiya :( bak üzüldüm o zaman ne biliyim izmit viraz daha yakınya bende dedim heralde daha azdır kmsi die düşündüm peki burdan orası tam 230 km mi o zaman bi depo benzinle gelir yarışır giderim:D tabi kapışırken benzin bitmesse:kop: ama bence çok güzel organizasyon olacak ona inanıyorum ve kasırga olmasa bile kendimi getirmye çalışcam:D

Hadiya :( bak üzüldüm o zaman ne biliyim izmit viraz daha yakınya bende dedim heralde daha azdır kmsi die düşündüm peki burdan orası tam 230 km mi o zaman bi depo benzinle gelir yarışır giderim:D tabi kapışırken benzin bitmesse:kop: ama bence çok güzel organizasyon olacak ona inanıyorum ve kasırga olmasa bile kendimi getirmye çalışcam:D
kapışırken ne yakacağına bağlı burakcım ama 1 depo izmite rahat götürür getirir bence

gölcükte abim var ordan biliyorum orası tam orta nokta oluyor benim yolda,
230-220 km gibi bişey olması lazım

gelirsen dikkatli gel bozüyükten sonra yol sakat biliyosun ;) aman dikkat

kapışırken ne yakacağına bağlı burakcım ama 1 depo izmite rahat götürür getirir bence

gölcükte abim var ordan biliyorum orası tam orta nokta oluyor benim yolda,
230-220 km gibi bişey olması lazım

gelirsen dikkatli gel bozüyükten sonra yol sakat biliyosun ;) aman dikkat
İmkansız Hakan abi yoksa o yolu biliyorum gerçi o yolu bölmedilermi mesela ankara yolu süper bölünmüş yol bas git hiç sıkıntı olmuyo:D işta kapışırken bende bilmiyom :o bu kasırganın sağ soluna hiç belli olmuyo 60lık benzin aldık şimdide 150 km doldu daha yarım depo benzin var kafayı yicem:D benim kadranda hata var heralde:o çünkü inmiyo inmiyo birden düşüveriyo:kop: neyse onada alıştım artık mutlu mesut biniyorum kasırgaya:good:

ona alıştığın iyi olmuş bende de aynısı var ;)
şöyle söyleyeyim ben sana
ben buradan çıkarken fulluyorum depoyu son çeyrek kala eskilşehire varıyorum, o son çeyrekle de epeyce gidebiliyorum ;)
yani toplam 400km de ~30lt benzin harcıyorum, kullanım ve istanbul trafiği bu rakamları deli gibi değiştiriyo tabi
boğazın akşam trafiğine kalırsam veya gazlarsam iyice uçuyor tabi ;)

o arayı halen yapamadılar, duyduğum kadarıyla adapazarı-eskişehir arası bi transit yol yapılıyormuş, bileciğe uğramadan otobanvari bi yoldan basa basa gelicez kısmetse bikaç seneye ;)

slm arkadaşlar konuyu aktifleştirmek için mesajı buraya yazayım dedim:) burak ben arabayı aldıktan bir müddet sonra motorun içine metal bir parça düştü.o yüzden söktürmek zorunda kaldım:( rektefeden korkmana gerek yok.ii yapıldıktan sonra motor sıfır oluyor.Hakan araba ilk çalışmada jikle yapıyor evet.acaba çok mu benzin veriyor diye şüpheleniyorum yani gereğinden fazla jikle yapınca boğma yapar.:confused: Ama elektronik cihazda arıza göstermedi.yine de şüpheleniyorum.jikle sensöründe problem olabilir beki de:confused:

Geri