Astra F Kullanıcıları Buraya

sonerin gsi çok makul aslında,ama sarı rengi sevmedim ben :rolleyes:
senin bildiğin var mı makul fiyatlı???
binmeyen anlamıyo işte bizim araçların keyfini ;)
abim çok takılmıştı bana eski araba almışın diye binince delisi oldu ;)
Walla aslında asıl gözümde Onurhan abinin GSİsi var ama Soner abimizin GSİsi acil hiçmi sevmedim:o aslında biraz benim araca benziyo gibi:o sonra Kadett GSİmiz var yani Şanlı KUDDUSİmiz:) sonra kırmızı OSman abimizin GSisi var onunda gördüm satılık listesini:) yani baya bende takip ediyorum Hakan abi ama para olmayınca ancak bakıyorum Kasırgayı satıp alamamda aile arabası lazım:) yani ancak kendime alacam :D

bizim arabalar bu yıllarda üretilen araçların içinde kendi sınıfının en sessizi kabul ediliyor . ben otoyolda 210 u gördüm:good: kesinlikle problem vardır arabada.

ya banada 3000 devir ve biraz geçince homurtulu çalışıyo gibi geliyo
:( sonra düzeliyo ama,, 210 nu bayır aşağı mı gördünüz yoksa düz yoldamı,çok fazla sürat çünkü ibre hatası olabilir:)

:( sonra düzeliyo ama,, 210 nu bayır aşağı mı gördünüz yoksa düz yoldamı,çok fazla sürat çünkü ibre hatası olabilir:)
Walla abi öle konu varya kadran hataları lakin bizde varsa sendede vardır:) yani fabrika çıkışı o sorunla çıkıyo zaten oda şanzuman dişlilerinden hesaplanmasından kaynaklanıyomuş heralde tabi net bilgiye sahip değilim ama öle bişeyler varmış:) ayrıca 3000den sonra bi homurtu bendede var malesef:( işte bi yandan güzel bi yandanda pekte hoşuma gitmiyo belki kutu içi filtreyi takınca tatlı bisese ulaşırım inşallah:D

yokuş aşağı birecik-urfa arası otoyolda hız içiin en ideal yerlerden birisi. ibre hatası yoktur çünkü o gün radara 121 le yakalandım ve radarı farkettiğimde gerçekten 120 civarlarındaydım.

Arkadaşlar kısacası bizim arabalar her halukarda 200 ü vuruyor.eğer vurmayan varsa problem var demektir.ama hıza karşıyım.sonuçta üzerindeki canımız.aman derim size:(bence 90 ideal:good:ama ne demişler;atın güçlü olsun da çekmezse çekmesin:D

Arkadaşlar muhabbet dışı olacak ama, şunları sizle paylaşmak istedim...Sorun boya,hatta duruma göre kople boya olabilir..Boyanacak yerlerin resimlerini çektimm.....

Burası motor kaputunun üzeri,taş vurmuş..
img1203ey7.jpg

Burası arka sol camurluk birileri ismini ve aşkının ismini yazmış
img1200hr4.jpg

Burası tavanın arka camla birleştiği fitil kenarları,boya kalkması var..
img1201dy3.jpg

Burasıda tavan,vernik atmış tada güneş yanığı her neyse işte
img1202tk0.jpg

Burasıda şoför kapı kolu,heralde anahtarı denk getirememiş..
img1204mo7.jpg

Burasıda arka bagaj kapagının üzeri,sanırım buda vernik atması veya güneş yanığı....
img1199ll6.jpg

Şimdi bir kaç yere sordum...5 ana bölge tamamen boyanacak dediler...Ön kaput,arka bagaj kapagı,tavan,sol arka çamurluk,şoför kapısı...500 ytl fırınlı boya diye bişey varmış+arka cam söküm işlemide buna dahil..3 günde teslim diyolar...Böle gezmek istemiyorum,ama boyatırsamda sabıkalı olacak..siz ne dersiniz bu duruma,rutüşle gidermi sizce bunlar...

o çizenleri toplayıp meydanda çizeceksin :mad:
bence yaptır arabanın albenisi kalmıyo hiç, satarken de
resimleri verirsin neden boyattığını göstermek için,
boyacına çok dikkat et bence,
daha önce de yazmıştım, eskişehir sanayide bitane kırmızı f kasa geldi kaput boyası renk atmış komple, nasıl oldu dedim valla uzun yoldaydım bi su tutturdum sıcakken böyle oldu dedi, kaput haricinde hiçbişey olmaması gösteriyodu ki aracın önceki sahibi kötü bi boya yaptırmış,olan bu adamcağıza olmuş,
o yüzden boyaya çok dikkat etmek lazım...

Walla abi öle konu varya kadran hataları lakin bizde varsa sendede vardır:) yani fabrika çıkışı o sorunla çıkıyo zaten oda şanzuman dişlilerinden hesaplanmasından kaynaklanıyomuş heralde tabi net bilgiye sahip değilim ama öle bişeyler varmış:) ayrıca 3000den sonra bi homurtu bendede var malesef:( işte bi yandan güzel bi yandanda pekte hoşuma gitmiyo belki kutu içi filtreyi takınca tatlı bisese ulaşırım inşallah:D

3000 den sonra hoş bi ses veriyo bence hatta 3500 den sonra

Arkadaşlar kısacası bizim arabalar her halukarda 200 ü vuruyor.eğer vurmayan varsa problem var demektir.ama hıza karşıyım.sonuçta üzerindeki canımız.aman derim size:(bence 90 ideal:good:ama ne demişler;atın güçlü olsun da çekmezse çekmesin:D

evet araçlar 200 ü geçiyor, ben 215i arkadan gelen nissan'ın yol bilgisayarından okuttum :D arayı da açıyodum bu arada ;)

Arkadaşlar muhabbet dışı olacak ama, şunları sizle paylaşmak istedim...Sorun boya,hatta duruma göre kople boya olabilir..Boyanacak yerlerin resimlerini çektimm.....

Burası motor kaputunun üzeri,taş vurmuş..
img1203ey7.jpg

Burası arka sol camurluk birileri ismini ve aşkının ismini yazmış
img1200hr4.jpg

Burası tavanın arka camla birleştiği fitil kenarları,boya kalkması var..
img1201dy3.jpg

Burasıda tavan,vernik atmış tada güneş yanığı her neyse işte
img1202tk0.jpg

Burasıda şoför kapı kolu,heralde anahtarı denk getirememiş..
img1204mo7.jpg

Burasıda arka bagaj kapagının üzeri,sanırım buda vernik atması veya güneş yanığı....
img1199ll6.jpg

Şimdi bir kaç yere sordum...5 ana bölge tamamen boyanacak dediler...Ön kaput,arka bagaj kapagı,tavan,sol arka çamurluk,şoför kapısı...500 ytl fırınlı boya diye bişey varmış+arka cam söküm işlemide buna dahil..3 günde teslim diyolar...Böle gezmek istemiyorum,ama boyatırsamda sabıkalı olacak..siz ne dersiniz bu duruma,rutüşle gidermi sizce bunlar...
Bence Mutlu abi bence boyat ya gerçekten aracın albenisi kalmıyo:( hazır belgelerinde var ne güzel fotolarınıda çekmişsin:) hem o çizikleri hallettinmi araca daha bi şevkle binersin bence fazlada kafana takma sonuçta genelde ikinci el araçlarda en temizinde bile sıkıntı oluyo bi ufakta olsa toplanmak istiyo araç;) kasırgayada öle dediler servise gittik bi milyara yakın para verdik ama şimdi aracı yolda tutmak mümkün değil:D :D :D hatta geçen ikinci vitese atasıyo kadar lastikleri kitledi walla bende şaşırdım:o yani bu araçlar baya bi atik araçlardır ve sayılı araç 3.viteste patiye kalır:o birazda ustalık tabi:o yani abi kafana takma kırmızı sonya birz sana nazlanıyo biraz nazını çek bakalım sonra uzun ömür binmek nasip olur inşallah:)

Son düzenleme:
1)3000 den sonra hoş bi ses veriyo bence hatta 3500 den sonra
2)evet araçlar 200 ü geçiyor, ben 215i arkadan gelen nissan'ın yol bilgisayarından okuttum :D arayı da açıyodum bu arada ;)
1)WAlla ne bileyim Hakan abi homur homur bi ses gerçide bazen inasanı o ses sıkıyo tabi renkler ve zevkler tartışılmaz ama o devre kadar sessiz sessiz git sonra homur homru bi ses inan Hakan abi o sesi duymamak için 3000devre gelmeden atıyorum:D ama şuda var gaz topuklayınca o ses gerçekten insanı tatmin edici bi sesi var:) bak o zaman o sese bayılıyorum acaba filtre taksam daha bi tatlı sesmi alırım yoksa iice bıkarım orası malum tabi:o
2)yani şimdi kadran hatası yokmu bizim araçlarda :rock bak buna sevindim yani:D 105 yaptığıma inanmıyolardı demekki doğruymuş:) açıkcası bende öle tahmin ediyordum:o hata vardır die ama eğer öleyse iyi o zaman ayrıca otobanda 200 geçti canım kasırgada:) 5 kişi+full bagaj:o demekki biraz boş gitsek demekki 215şide görcek:D

Geri