Astra F Kullanıcıları Buraya

1)WAlla ne bileyim Hakan abi homur homur bi ses gerçide bazen inasanı o ses sıkıyo tabi renkler ve zevkler tartışılmaz ama o devre kadar sessiz sessiz git sonra homur homru bi ses inan Hakan abi o sesi duymamak için 3000devre gelmeden atıyorum:D ama şuda var gaz topuklayınca o ses gerçekten insanı tatmin edici bi sesi var:) bak o zaman o sese bayılıyorum acaba filtre taksam daha bi tatlı sesmi alırım yoksa iice bıkarım orası malum tabi:o
2)yani şimdi kadran hatası yokmu bizim araçlarda :rock bak buna sevindim yani:D 105 yaptığıma inanmıyolardı demekki doğruymuş:) açıkcası bende öle tahmin ediyordum:o hata vardır die ama eğer öleyse iyi o zaman ayrıca otobanda 200 geçti canım kasırgada:) 5 kişi+full bagaj:o demekki biraz boş gitsek demekki 215şide görcek:D
filtre güzel olabilir ama uzun yolda denemek lazım,kafa şişiriyosa çekilmez
kadran hatası illaki vardır ama benim kadran 205 gösterirken arkadaştan 215i okudum işte ;) 200 ü kesin geçmiştir yani ;);)

filtre güzel olabilir ama uzun yolda denemek lazım,kafa şişiriyosa çekilmez
kadran hatası illaki vardır ama benim kadran 205 gösterirken arkadaştan 215i okudum işte ;) 200 ü kesin geçmiştir yani ;);)
:o :o :o
Hadiya Hakan abi o zaman demekki fazla aldanmamak gerekiyo:D
bi sorum olacak fcilere hafta sonu eğer fırsat olursa iesle yürüme planı var lakin biraz cayasım var bide gidip madara olmakta var :o sizce sonuç nolur bide fcilere sorayım neden illaki ies diye soracak olursanız çünkü segmentinin en iyi motor o araçlardada o yüzden;)
astra f vs civic ies;) gerçi topicde belli oldu ama burdada açmak istedim:D

kendini kanıtlamaktan korkma derim 1:60 2:105 3 :140 kop gitsin derim uzun yola gelince kadran dewirmenn lazımm:D

Bence Mutlu abi bence boyat ya gerçekten aracın albenisi kalmıyo:( hazır belgelerinde var ne güzel fotolarınıda çekmişsin:) hem o çizikleri hallettinmi araca daha bi şevkle binersin bence fazlada kafana takma sonuçta genelde ikinci el araçlarda en temizinde bile sıkıntı oluyo bi ufakta olsa toplanmak istiyo araç;) kasırgayada öle dediler servise gittik bi milyara yakın para verdik ama şimdi aracı yolda tutmak mümkün değil:D :D :D hatta geçen ikinci vitese atasıyo kadar lastikleri kitledi walla bende şaşırdım:o yani bu araçlar baya bi atik araçlardır ve sayılı araç 3.viteste patiye kalır:o birazda ustalık tabi:o yani abi kafana takma kırmızı sonya birz sana nazlanıyo biraz nazını çek bakalım sonra uzun ömür binmek nasip olur inşallah:)

Bakalım burak suan borçlarım cok,ama dediğin gibi yaz başında boyatıcam inşallahh.Evet dediğin gibi nazlanıyoo...Benden önceki sahibi 8 sene binmiş,beni yabancı belliyo heralde...Alışıcak zamanla...Bir ince bakım ,bir boya tamam olur heralde...
Hakan seninde dediğin gibi boyatıcagım yer konusunda titizimm..Bir arkadaşım mitsubishi servisinde çalışıyor....O teklif etti boya konusunda,sagda solda boyatma falan dediii...Fırınlı boya yaparız,bilgisayarla falan hallederizz dedii...ona güveniyorum..hem nede olsa orjinal mitsubishi servisi..

arkadaşlar bizde de f kasa var 97 model gl 7 senedir kullanıyoruz çok memnunuz. bi kaç kere egr valfi problem çıkardı onun haricinde sorun yok
bide geçen gün arabada digital hız göstergesi ve torpido soğutma olduğunu farkettim :D sanırım biraz geç oldu. bu ara stoplar üstünde çalışıyorum orjinal stopları led li hale getiricem sinyal ledlerini hazırladım ufak bi eksiğim kaldı tamamladıktan sonra resimlerini koyarım

pilotaj kazanır ;)
drag mıydı rolling mi?
Ya bende Hakan abi pilotajlıktan korkuyorum geçen arkadaşla baya muhabbet ettim ama nasıl araba kullandığını bilemiyorum lakin aracı daha 48000de ve garaj arabası:( kasırgadan daha emiz bi araç pilotajlığını bilemem ;) birazda o korku var ama rolling yaparsak bide trafiğe kapalı alanda tabi;) ama bilmiyorum:) hayırlısı diyelim:D

kendini kanıtlamaktan korkma derim 1:60 2:105 3 :140 kop gitsin derim uzun yola gelince kadran dewirmenn lazımm:D
Walla abi kendimi kanıtlamaktan bıktım:) yaw geçen aynı verilere kadar kullandım fiesta peşimi bırakmadıya:eek: nasıl oldu anlayamadım hatta o gece bide ies vardı lakin hiç sesimi çıkarmadım:o artık pilotajlığa vuruyom:o ki arkadaş bu konuda baya tecrübeliydi tabiki;) neyse abilerim çok teşekkürler;) topicimiz offtopic olmasın:o tabi bu basettiğimiz olaylar trafiğe kapalı alanda yapılacak:)

arkadaşlar bizde de f kasa var 97 model gl 7 senedir kullanıyoruz çok memnunuz. bi kaç kere egr valfi problem çıkardı onun haricinde sorun yok
bide geçen gün arabada digital hız göstergesi ve torpido soğutma olduğunu farkettim :D sanırım biraz geç oldu. bu ara stoplar üstünde çalışıyorum orjinal stopları led li hale getiricem sinyal ledlerini hazırladım ufak bi eksiğim kaldı tamamladıktan sonra resimlerini koyarım
aramıza hoşgeldin abi demekki aynı araçtan var:) hemde sedan lakin renkleri tutturamadık:) yanlız abi şu dijital hız göstergesi kafama takıldı ya nerde acaba tam olarak:o torpido soğutmasını yazın kilmayı açtığımda torpido gözünü açmatığım zaman bi serinlik geliyordu onu öle farkettiydimde dijital hız göstergesi şaşırdım açıkcası:o

Bakalım burak suan borçlarım cok,ama dediğin gibi yaz başında boyatıcam inşallahh.Evet dediğin gibi nazlanıyoo...Benden önceki sahibi 8 sene binmiş,beni yabancı belliyo heralde...Alışıcak zamanla...Bir ince bakım ,bir boya tamam olur heralde...
Hakan seninde dediğin gibi boyatıcagım yer konusunda titizimm..Bir arkadaşım mitsubishi servisinde çalışıyor....O teklif etti boya konusunda,sagda solda boyatma falan dediii...Fırınlı boya yaparız,bilgisayarla falan hallederizz dedii...ona güveniyorum..hem nede olsa orjinal mitsubishi servisi..
Hayırlısı diyelim Mutlu abi işte bizimde öle durumlar vardı gerçekten insan biraz sıkıntı çekiyo ama gerçekten değerya şimdi o ölü bitkin araba atmaca kesildi:) yani bakımlarını doğru yer ve doğru ustaya yaptırırsan farkı göreceksndir:) gerçekten yer ve usta ikilisine dikkat etmek gerekiyo yoksa nazlanmaya devam ediyo bende öle diyeyim Mutlu abi:)

Geri