Astra F Kullanıcıları Buraya

Arkadaşlar hatırlarsanız önceki sayfalarda çekiş problemi oldugundan bahsetmiştimm....Şimdi yerinde tutamıyorum arabayı..:D Haşarı cocuklar gibi adeta...:D .Sanırım egzos değişimi farkettirdi....:good:

Hakan dediğin gibi değişmişse anten orj. takıcam yine..Acaba sorunu neydi?.:confused: .Bu arada benim arabada ericsson tel tesisatı var,ve arka camın tam ortasında bir anten var..Acaba bu anten tel kitiylemi alakalı?Eğer öleyse bunu radyo için kullanabilirmiyiz..Kullanabilirsem bende iptal edebilirim arka antenii...

Bu arada çoğunuz satma planları yaparken ben hala arabamın tadını cıkaramadımm...Malum benzin fiyatları,vardiyalı iş,ve mali krizde olmam arabamın tadını cıkarmama engel oluyor...Tek tük binebiliyorumm..Birde sizin tadını cıkardıgınız arabalarınızdan bazen dertli konuşmanız ve satma egilimiz,beni yani yeni Astra F kullanıcısını bazen kuşkuya sürüklüyorr..Diyorumki madem bu kadar degerli ve konforlu bir araç neden elindekilerle yetinmiyolar acaba kronik problemmi var diyorum kendime...Satmak istemelerindeki sebeb bumu diyorumm..Evet arkadaşlar neden dertlisiniz bu kadar neden satmak istiyorsunuz merak ediyorumm....:confused:
en satma niyeti olmayan benim mutlu ;) satarsam da f kasa gsi için satarım,bu ara ev falan niyetindeyim o yüzden onu da ertelicem...
benim antenin sap kırıktı,motoru büyük ihtimalle sağlamdır,
otomatik görüntüsünü sevmiyorum upuzun oluyo

arkadaşlar nerelerdesiniz ne oldu sattınızmı yoksa arabaları:)
Burdayız merak etme ;)

Hakan aldıgımda böle oldugu için hiç sormadım antenin neyi var diyee..Zaten orjinalmi değilmi onuda bilmiyordumm...Evet acıldıgında polis telsiz anteni gibi oluyorr...Bu benimde hoşuma gitmiyor..Acaba tel kitinin antenini,tel kitini iptal edince kullanabilirmiyim?

Arkadaşlar bu arada tüp taktırmaya karar verdim...Sanırım BRC taktırıcam..BRC hakkıında bilgileriniz varmı acaba,yani bizim araclardan kullanıp Brc takıp memnun olan,yada uyum sorunu yaşayan varmıı?

arkadaşlar nerelerdesiniz ne oldu sattınızmı yoksa arabaları:)

yok daha satmadık:) bu arada sinirim çok bozuk gözüm gibi baktığım iki haftada bi cilaladığım astramızn yanına bi gittim kaputta koskocaman bir m harfi ve yanlarında bi sürü çizik :mad: arkaya doğru ilerledim sağ tarafta boydan boya ve bagaj kapağının üstünde siyah kısmında çizik :mad: :mad: resmen kahroldum hayatımda bu kadar beddua ettiğimi hatırlamıyorum şu an öyle şeyler yazmak istiyorumki ama site kuralları buna müsait değil. bütün moralim bozuldu sabahtan beri sinirlerim altüst oldu. yapanı iyiki görmedim görsem kesin karakolda biterdi işin sonu. aslında değer mi bukadar sinirilenip üzülmeye diyorum nolucak altı üstü araba diyorum ama olmuyor işte elimde değil :mad: sen okadar yıka cilala temizle gözün gibi bak ....... teki gelsin rezil etsin

yok daha satmadık:) bu arada sinirim çok bozuk gözüm gibi baktığım iki haftada bi cilaladığım astramızn yanına bi gittim kaputta koskocaman bir m harfi ve yanlarında bi sürü çizik :mad: arkaya doğru ilerledim sağ tarafta boydan boya ve bagaj kapağının üstünde siyah kısmında çizik :mad: :mad: resmen kahroldum hayatımda bu kadar beddua ettiğimi hatırlamıyorum şu an öyle şeyler yazmak istiyorumki ama site kuralları buna müsait değil. bütün moralim bozuldu sabahtan beri sinirlerim altüst oldu. yapanı iyiki görmedim görsem kesin karakolda biterdi işin sonu. aslında değer mi bukadar sinirilenip üzülmeye diyorum nolucak altı üstü araba diyorum ama olmuyor işte elimde değil :mad: sen okadar yıka cilala temizle gözün gibi bak ....... teki gelsin rezil etsin
Çok büyük geçmiş olsun peki servise gittinizmi;) ne yapılması gerekiyomuş:( olcakla ölünceğin önüne geçilemezmiş aican nacacaksın kardeşim boşver allahlarından bulsun :) ama gerçekten çok kötü bi durum:mad: bak şimdi şöle bi düşününce benimde cinlerimn tepeme çıktı;) :mad: ama naparsın oluyo böle vahim durumlar eğer fotosunu çektiysen daha iyi yardımcı oluruz:) çünkü derinse boyancak nedense bu olaylar yüzünden aracını kazalı diyip geçenlerde olcak:) ki en sinir bozucusuda bu bence:D neyse çok geçmiş olsun

bizim astralar cidden pek para etmiyor arkadaşım 2001 model astra g yi 14000 e sattı bizimkilerde en fazla 10000 eder gibi geliyor bana. Bizimde bu sene sonunda satıp yeni astra sedan almak gibi bi düşüncemiz var aslında şimdide alabiliriz ama olmuşken cosmo filan olsun diyoruz e onada şu ara bütçe el vermiyo :D gerçi bizim astrayıda seviyorum baya pek para da etmiyo acaba bi köşeye koyup arada silip cilalayıp bekletsekmi :D
Ya Alican arkadaşın napmışya resmen aracını öldürmüş:( keşke bana deseydin zaten benimkinin müşteriside hazırdı üstüne bi milyar koyar alırdımya;) eğer satmak için acele etmezsen çok üstünde gider merak etme;) ama tabi aracın sıkıntısı varsa tabi buda aracın değerini düşürür:) tabiki ama işte çoğu kişi değerini bilmiyo ve yok fiyatına satılığa çıkartıyo onunda tabi ister istemez piyasaya etkisi oluyo:o

Geçmiş olsun:(hayatta en gıcık olduğum olay budur işte:mad:inşallah rötuşla düzelir iyi bir boyacıya götür bakalım hallederler muhtemelen:good:sıkma canını

çok gıcık bir durum. en sinir olduğum şey...... :mad: eğer çiziklere tırnağın oturuyorsa mecbur boyatman gerekiyor. ama tırnak geçmiyorsa umarım öledir pasta cilayla geçer.

Arkadaşlar benim arabanın şimdi de aküsü bitti:Dya bi tersliktir anlamadım hayırlısı allahtan.bi şarja vereceğim inşallah kurtarır.bu arada uzun bi aradan sonra biraz sıkıştırdım arabayı.3.vites 140 vurdu.ama 3 te kadran öyle bi ilerliyor ki süperr:good:motorun sportif sesine diyecek yok zaten:)hep böyle kullanacan aslında ama malesef benzin 3.24 ytl:D

geçmiş olsun, :mad: kendi arabama olmuş kadar sinirlendim, ne haysiyetsiz adamlar var ya.... umarım kolayca hallolur....

Arkadaşlar benim arabanın şimdi de aküsü bitti:Dya bi tersliktir anlamadım hayırlısı allahtan.bi şarja vereceğim inşallah kurtarır.bu arada uzun bi aradan sonra biraz sıkıştırdım arabayı.3.vites 140 vurdu.ama 3 te kadran öyle bi ilerliyor ki süperr:good:motorun sportif sesine diyecek yok zaten:)hep böyle kullanacan aslında ama malesef benzin 3.24 ytl:D
geçmiş olsun ilker,
şarjdan ziyade içine bişeyler ilave ederek kurtaranlar varmış, bi araştır istersen geçen bi arkadaş yaptırdı yeni gibi oldu aküsü...
ah o benzin olmasa devir hiç 4000 den aşağı inmicek zaten...

Alican çizikler için inan çok üzüldümm..Geçmiş olsun...Bendede mevcut aynı durum benden önceki sahibinde adam ismini birde sevgilisinin ismini sol arka camurluğun üzerine yazmış..Boyatıcam bende mecbur ama bazen diyorumki boyatıcanda ne olacak densizin biri yine çizecek veya bir ufak çizik yaptıgında moralin bozulacak...Valla kendi adıma söleyim araba bu durumda ya,geçen gün garaja girerken biraz sürtmüşüm''aman boşver nasılsa çizik bol salla''deyip geçiştirdim...

İlker sanada cok geçmiş olsun....Yalnız bu durumda biraz ihmal seziyorumm...İnsan yağına suyuna bakarken arada aküyede bakar yeşil fosfor hala yanıyomu diye dimi ama....Bu arada Hakan'ın dediği şeyi bende duymuştumm..Ama net bir bilgim yokk...

Bir soruda benden olsunn...Tüp düşünüyorumm hala,karar verdim dedim ama tam veremedim kararımı...>BRC den bahsediliyoo 1600 ytl yalnız ben cokm fazla binmiyorum araca..Sizce degermii tüp takmaya...Sadece yazın memelekete gidicem git gel 650 km falan....Bizim araclar full depo ortalama kac km gidiyor...(1.6 16v gls)

Geri