Astra F Kullanıcıları Buraya

arkadaşlar ben de biliyorum aracın kıymetini zaten satmaya da pek niyetim yok benim ki pazar araştırmasıydı ama tabi insanın asabı bozuluyor :mad: bu fiyatı görünce gerçi ben de 7500 e aldım bir devlet dairesinde çalışan müdürün arabasıydı baya da temizdi aldığımda kontrol ettirmiştim ve yakıtı da ekonomik aslında ama millet gidiyor yine o fiyata şahin broadway alıyor maalesef sordun mu parça ucuz muhabbetine giriyor adamlar bilmiyor opelin konforunu
:D:D
bide modlu şahin modası var tabi :D
dizi dizi duruyolar market otoparklarında....

Arkadaşlar hatırlarsanız önceki sayfalarda çekiş problemi oldugundan bahsetmiştimm....Şimdi yerinde tutamıyorum arabayı..:D Haşarı cocuklar gibi adeta...:D .Sanırım egzos değişimi farkettirdi....:good:

Hakan dediğin gibi değişmişse anten orj. takıcam yine..Acaba sorunu neydi?.:confused: .Bu arada benim arabada ericsson tel tesisatı var,ve arka camın tam ortasında bir anten var..Acaba bu anten tel kitiylemi alakalı?Eğer öleyse bunu radyo için kullanabilirmiyiz..Kullanabilirsem bende iptal edebilirim arka antenii...

Bu arada çoğunuz satma planları yaparken ben hala arabamın tadını cıkaramadımm...Malum benzin fiyatları,vardiyalı iş,ve mali krizde olmam arabamın tadını cıkarmama engel oluyor...Tek tük binebiliyorumm..Birde sizin tadını cıkardıgınız arabalarınızdan bazen dertli konuşmanız ve satma egilimiz,beni yani yeni Astra F kullanıcısını bazen kuşkuya sürüklüyorr..Diyorumki madem bu kadar degerli ve konforlu bir araç neden elindekilerle yetinmiyolar acaba kronik problemmi var diyorum kendime...Satmak istemelerindeki sebeb bumu diyorumm..Evet arkadaşlar neden dertlisiniz bu kadar neden satmak istiyorsunuz merak ediyorumm....:confused:

1995 model astra aldım. Kontağı açınca enjeksiyon sesi falan gelmiyor. Ancak gayet güzel çalışıyor.Bir de acaba bu araç km.de kaç lira yakar bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler

Sofist tanıyamadık seni galiba....Forum kuralları geregi seni tanımak isteriz...Kuralllara bir bak istersenn...:good:

1995 model astra aldım. Kontağı açınca enjeksiyon sesi falan gelmiyor. Ancak gayet güzel çalışıyor.Bir de acaba bu araç km.de kaç lira yakar bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler

kullanımına göre ve trafiğe göre değişir.tabiki otomatik ve manuel viteste çok farkettirir.ben istanbul trafiğinde,2500-3000 deviri geçmeden otomatik vites arabamla 320 ykr den aşağı inemiyorum.1 depo ile 350-400 km arası gidebiliyorum.

Arkadaşlar hatırlarsanız önceki sayfalarda çekiş problemi oldugundan bahsetmiştimm....Şimdi yerinde tutamıyorum arabayı..:D Haşarı cocuklar gibi adeta...:D .Sanırım egzos değişimi farkettirdi....:good:

Hakan dediğin gibi değişmişse anten orj. takıcam yine..Acaba sorunu neydi?.:confused: .Bu arada benim arabada ericsson tel tesisatı var,ve arka camın tam ortasında bir anten var..Acaba bu anten tel kitiylemi alakalı?Eğer öleyse bunu radyo için kullanabilirmiyiz..Kullanabilirsem bende iptal edebilirim arka antenii...

Bu arada çoğunuz satma planları yaparken ben hala arabamın tadını cıkaramadımm...Malum benzin fiyatları,vardiyalı iş,ve mali krizde olmam arabamın tadını cıkarmama engel oluyor...Tek tük binebiliyorumm..Birde sizin tadını cıkardıgınız arabalarınızdan bazen dertli konuşmanız ve satma egilimiz,beni yani yeni Astra F kullanıcısını bazen kuşkuya sürüklüyorr..Diyorumki madem bu kadar degerli ve konforlu bir araç neden elindekilerle yetinmiyolar acaba kronik problemmi var diyorum kendime...Satmak istemelerindeki sebeb bumu diyorumm..Evet arkadaşlar neden dertlisiniz bu kadar neden satmak istiyorsunuz merak ediyorumm....:confused:
bizimki öyle geyik muhabbeti yoksa satarmıyım sarı kızımı hatta inanmazsınız konuşmaya bile başladım arabamla:) işin şakası bi tarafa bu fiyata alınabilecek en iyi arabalara sahibiz artı sıfır arabalarıda aratmıyor bizim astralar ne varki araçlarımızın üzerinde yılların verdiği yorgunluk var. benim arabada bugün zaten 113000 km vurdu. bi araba için en krıtik km, çünkü çoğu parça eskiyor yıpranıyor değişmesi gerekiyor. tabi buda masraf demek. ama parçalar yenilenince süper oluyor. hele sol şeritte giderken önündeki arabaların sağa kaçması:good:.

kullanımdan kullanıma değişiyor. sakin kullanımlarda ve şehir dışında çok azyakıyor mesela ben 90-110 km arası hızda 350 km yol yaptım sadece 65 ytl yakmıştı(benzinin litresi 2.95) ama şehir içinde bir depoyla ancak 450-550 km yol yapabiliyorum

Mutlu abi benim kasırgayı satmamızın sebebi ben aslında G kasa istiyordum lakin o kadar bütçe olmayınca civic,megane vee tabiki kasırga rastgeldi:D ama megane ben istemedim civicin sahibiyle anlaşamadık ve F kasayıda istemedim ama dedim en azından eski kasası dedim ama içime sinmediydi ve yinede içimde bi burukluk var:) Mutlu abi babam değiştiririz dedikçe bende kasırgadan soğuyom ama bi çarşıya gidip geliyom sonra herşey değişiyo:) benim sebebim o Mutlu abi yoksa sıfır arabayla hiçbi farkı yok:) ama işte donanımlı bi G kasada cezbetmiyo değil:o artık hayırlısı diom ama 13den aşağıda satmaya razı değilim:) çünkü kasırgaya haksızlık edicem gibi:( ama abi sana şunu diyim bu fiyata bu model olup bence harikaya:good:

bizim astralar cidden pek para etmiyor arkadaşım 2001 model astra g yi 14000 e sattı bizimkilerde en fazla 10000 eder gibi geliyor bana. Bizimde bu sene sonunda satıp yeni astra sedan almak gibi bi düşüncemiz var aslında şimdide alabiliriz ama olmuşken cosmo filan olsun diyoruz e onada şu ara bütçe el vermiyo :D gerçi bizim astrayıda seviyorum baya pek para da etmiyo acaba bi köşeye koyup arada silip cilalayıp bekletsekmi :D

Geri