Astra F Kullanıcıları Buraya

bugün dikkatimi çekti bu petronas yağı kullanamya başladıktan beri daha sık fan açıyor. 91 92 yi geçmeyen hararetim 98 lere geliyor. Bu iyiye mi kötüye mi işaret ?
kötüye işaret bence
normale göre daha çabuk hararet yükseltmesi iyi bişey değil..
bu havada hiç olmaması lazım, çok ağır trafiğe girmedikçe

ben de arabama kavuştum, segmanlar dönük kalmış, birbirini karşılamamış ondanmış gibi bişeyler söylediler. nası bişeydir anlayamadım da...
hepsini baştan yapıp tekrar verdiler arabayı, şimdi takip edip görücez.

tabi ustam sağolsun işi yapalı 1.5 seneden fazla zaman olmasına karşın garantiden yaptı

Şehirler arası yolda 45 litre benzinle 460km yaptım 100km de 9,7litre oluyor. Tekirdağa gidip geldik yol zaten sürekli otoban ve duble yol genelde 120 170+ hız aralığında gidip geldim. Kaloriferin yakıta etkisi olurmu bilmem ama sürekli açıktı havada 0-2 derece arasında değişiyordu sis yağmurda cabası :D tabi yakıt önce fazla gibi geldi ama 97 model bakım zamanı gelmiş arabayı bu koşullarda bu kadar sıkıştırırsam olucağı bu değil mi :p Aslında ben okadar hızlı gitmem ama iki araba peşpeşe gittik dayım agresif bi sürüş tarzı sergiledi bende peşinden gittim. Ha birde tekirdağ şehir merkezinde eds varmış radar giriş ve çıkışında dikkatli olun. Dönüşte kesin yakalandıkta giderkende yakalandık mı bilmem :D

Allah belasını versin bı tramway ı yapanında cıkartanında tam karsıya gececez 90 sanıye ısık beklemısım tramway gelıyor bır 90 daha lanet olsun arabayada suc bulmamak lazım sankı su sehırın cok ulasım sorunu var gibi tramwayı cıkarttılar

burda tramway yok ama
saçma sapan dizilmiş kavşaklar ve trafik ışıkları var
e bir sürüde tren yolu geçiti
hem de şehrin ana trafiğin oratasında.

Geri