Astra F Kullanıcıları Buraya

bu sayfaya başladığımdan beri sorduğum sorulara genelde Hakan isimli arkadaş (sağolsun) cevap veriyor. Diğer arkadaşlar ekseriyette cevap yazmıyorlar. çoğu zaman kendimle konuşuyor gibi hisediyorum. kimsenin sorunumla kendi sorunuı gibi ilgilenip işini gücünü bırakıp yazmasıonı zaten beklemiyorum ancak bir iki cümle ili bilgiilerini fikirlerini paylaşmalarını forumun ana amacı olarak görüyorum. Bu konuda fazla alınganlık gösterdiğimi de zannetmiyorum. Bunu yalnızca küçük bir sitem olarak yazdım. herkese teşekkürler.

belki başka muhabbetlerin arasında kalınca kaynıyodur, bazen mod dur yakıttır konuları çok hararetli tartışılıyo,meraklısı arızalardan daha fazla tabi :rolleyes: o aralara denk geliyosundur belki ;)

aklıma gelmişken hararet konusu ne alemde? radyatörünü antifrizini falan da kontrol ettir, yağ markası değişti diye direk hararet zor gibi. yağsız kalınca bile o kadar ısınmıyodu benim motor.

belki başka muhabbetlerin arasında kalınca kaynıyodur, bazen mod dur yakıttır konuları çok hararetli tartışılıyo,meraklısı arızalardan daha fazla tabi :rolleyes: o aralara denk geliyosundur belki ;)

aklıma gelmişken hararet konusu ne alemde? radyatörünü antifrizini falan da kontrol ettir, yağ markası değişti diye direk hararet zor gibi. yağsız kalınca bile o kadar ısınmıyodu benim motor.
ben üşüyorum resmen arabada kışın :D

dostum bak durum aynı görüyorsun. :D . şaka bi yana değişen bişey yok baktırıcam artık. ilgine teşekkür ederim.

Barış bey gitmişken radyatör hortumlarınıda kontrol ettirin derim ben. orda da çatlak yada yırtık olabilir. ufak bi sorundur ama etkisi cok oluyo malesef. radyatör patlattıgım icin soyluyorum bunu :)

Valla benimde yazın hararet en sondan hiç inmiyordu geçen senelerde ama kıbrısta olunca normal dedik şu andada kışın bile dur kalklarda birdenbire yükseliyor diğer araclardada böylemı benıde dusundurmedı degil arabanın gercekten o kadar parcası ve bakılacak yerı var ki zor yetısıyor insan ;)

Günaydın arkadaşlar.Çağatay ve Burak arkadaşıma angel farların adres ve fiyatlarını verdikleri için teşekkürler.

Barış bey gitmişken radyatör hortumlarınıda kontrol ettirin derim ben. orda da çatlak yada yırtık olabilir. ufak bi sorundur ama etkisi cok oluyo malesef. radyatör patlattıgım icin soyluyorum bunu :)
hiç su eksiltmedi. aslında ben sorunumu tam ifade edemedim. şöyle ki; yağımı değiştirmeden önce ve kış girdikten sonra motor sıcaklığı genelde 90 91 arası kendiliğinden dengeleniyor ve hemen hemen hiç artmıyordu. Ancak yağımı değiştirdim ve bu sefer ibre yukarılarda fazla gezmeye başladı. 96 98 lere kadar çıkıyor. fan acıyor ve geri normal sıcaklığına geliyor. sormak istediği şudur. suyun bu kadar cabuk ısınması yeni yağın araba motorunu korumadığından dolayı cabuk sürtünme ve cabuk ısınma sorunumu meydana geitiryor. Yoksa yağı özelliği iyi yağ sıcaklığı cabuk yukseltir ve orada sabitler midir ? buna aklım taklıyor. yağın rengi gayet iyi. sapsarı. acık sarı. bi arkadaş eliyle yokladı yağı gayet ııı abı dedi. ama ben bunu tam kafamda çözemediğini için siizn bilginize danışayım dedim durum bu. Yoksa arabamın hararet sorunu olmadı çok şükür. Gerçi hararet yazında 100 un altına çok çoookkk nadir inmişti. :D

Günaydın arkadaşlar.Çağatay ve Burak arkadaşıma angel farların adres ve fiyatlarını verdikleri için teşekkürler.

Harun abi rica ederim genelde sonar tercih ediliyor bence biniciyim diyorsan al angel arabanın görünüşü değişir alırsan da taktırmadan önce etrafına silikon çektirdim su almasın diye şimdiye kadar sorun olmadı bu 8. ayı.

sonardan baska angeli yokki

Geri