Astra F Kullanıcıları Buraya

Bizim burada trafik lambalarıda 60 saniye ve üzerinden açıyor.bende lambalar yeni kırmızıya geçtiyse kontak kapatıyorum.gün içinde 60 saniyeden 10 lambaya yakalansan 10 dakika bir aydada 5 saat yapıyor

97 saniye yanana lamba var ankarada oda bisimiD:

Farlarını angel farla değiştiren arkadaşalar farları kaça ve nerden aldınız bilgilendirirseniz sevinirim

bu sayfaya başladığımdan beri sorduğum sorulara genelde Hakan isimli arkadaş (sağolsun) cevap veriyor. Diğer arkadaşlar ekseriyette cevap yazmıyorlar. çoğu zaman kendimle konuşuyor gibi hisediyorum. kimsenin sorunumla kendi sorunuı gibi ilgilenip işini gücünü bırakıp yazmasıonı zaten beklemiyorum ancak bir iki cümle ili bilgiilerini fikirlerini paylaşmalarını forumun ana amacı olarak görüyorum. Bu konuda fazla alınganlık gösterdiğimi de zannetmiyorum. Bunu yalnızca küçük bir sitem olarak yazdım. herkese teşekkürler.

Farlarını angel farla değiştiren arkadaşalar farları kaça ve nerden aldınız bilgilendirirseniz sevinirim

Nisan ayında tuningpiyasa internet sitesinden kargo dahil 320 e almıştım sonrada 120 e xenon taktırttım şimdi eski farları taksam akşamları kullanamam birde arabanın görunusu cok hoş oldu

dsc06519m.jpg

350 lira finespeed karta taksitte var

Nisan ayında tuningpiyasa internet sitesinden kargo dahil 320 e almıştım sonrada 120 e xenon taktırttım şimdi eski farları taksam akşamları kullanamam birde arabanın görunusu cok hoş oldu

dsc06519m.jpg

ıyy senin uzunlarda mercek yokmu:D

Geri