Astra F Kullanıcıları Buraya

selam f ciler.

sizlere danışmak istediğim bir soru var.eğer cevaplarsanız mutlu olurum.
aracımda mevcut olan alarmın beyni bozuldu.kilitlemiyor açmıyordu.gösterdim tamiri olmaz dendi.alacağım yeni alarmın beynini girişlere taksam alarm çalışır mı?yoksa yeni sistem düzenlenmesi mi gerekli? şimdi bir alarm almak istiyorum.tavsiye edebileceğiniz uygun bir alarm var mı? ve şu biri kumanda diğeri sustalı olan cinslerden alsam sustalı kumanda kullanışlı olur mu? bizim araçların anahtarlarına uyar mı?

selam f ciler.

sizlere danışmak istediğim bir soru var.eğer cevaplarsanız mutlu olurum.
aracımda mevcut olan alarmın beyni bozuldu.kilitlemiyor açmıyordu.gösterdim tamiri olmaz dendi.alacağım yeni alarmın beynini girişlere taksam alarm çalışır mı?yoksa yeni sistem düzenlenmesi mi gerekli? şimdi bir alarm almak istiyorum.tavsiye edebileceğiniz uygun bir alarm var mı? ve şu biri kumanda diğeri sustalı olan cinslerden alsam sustalı kumanda kullanışlı olur mu? bizim araçların anahtarlarına uyar mı?
sustalıyı görüp incelemeden almayın bazılarının uyması çok ozr oluor ama uyunca güzel oluyor
alarm beyni derken zaten bi beyin bi sirenden oluşuyor gerisi arabanın ıvır zıvır kablolarına bağlanıyor.

buraqh´isimli üyeden Alıntı
Evet devirli kullanılan araclarda egr arızası pek olmuyor çünkü kurumları atıyor yarın eger arıza egrdense ve temizledik kurtaramadık derlerse değiştirtme pahalı cunku yerine parca sac kestirip iptal ettir.

benim egr valfine kaynaklanmış bir parça var.
bahsettiğin nedenle mi yapılmış ki!!

hakan bey;
direksiyonun altındaki bulunan kutunun fişlerini çektim ötmesin diye.o fişlerin ucuna yeni aldığım kutuyu bağlasam çalışır mı? yani o girişlerin hepsinin girişleri aynı mıdır acaba?

önerebileceğiniz bir marka var mı? netten almak istiyorum alarmı burası küçük yer bulabileceğimi sanmıyorum.

Herkesin Yeni Yılı Kutlu Olsun Arkadaşlar

Ben Hiç İyi giremedim malesef. daha gecen hafta mac donüşü ölen 4 arkadasımın üzüntüsünü atamazken bu sabah 06:55 de calan telefonla bayan arkadasımın kaza haberini almak üzücüüydü.bu yıl hiç iyi başlamadı :S

:D:D en güzeli manuel yıkamalar :)

piyasadaki en dandik ayna sistemi sanırım bizde
unonun aynalar bile yumuşakça katlanırdı
bi yaya yolun ortasından mı gidiyor hafifçe aynayı değdirip geçerdik, katlanırdı o kadar :D

bunlar hemen çıkıyor yerinden oyomatik yıkamalar çok tehlikeli oluyor

Herkesin Yeni Yılı Kutlu Olsun Arkadaşlar

Ben Hiç İyi giremedim malesef. daha gecen hafta mac donüşü ölen 4 arkadasımın üzüntüsünü atamazken bu sabah 06:55 de calan telefonla bayan arkadasımın kaza haberini almak üzücüüydü.bu yıl hiç iyi başlamadı :S
Allah rahmet eylesin.
trafik canavarına yenilmemek dileğiyle
başın sagolsun

Geri