Astra F Kullanıcıları Buraya

benin motor çalışır vaziyetteyken kayışın ordan, direksiyon pompasının oralardan biyerden viyuvvvv diye bi ses geliyor pompadan mıdır sizce? her zaman olmuyor ara ara oluyor, devir arttıkça ses de değişiyor ne olduğunu çözemedim var mı fikri olan?

Merhaba arkadaşlar,
bu soruyu teknik servis kısmında da sordum ayrıca sizede sormak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

aracımda tek nokta enjeksiyonlu 1,4 (X14NZ) 8V
motor mevcut,lpg dönüşümü düşünüyorum,
Bu tip motorlara lpg dönüşümü oluyormu ?,
oluyorsa nasıl yapıyorlar ?,verim alabilirmiyiz ?,bide bize maliyeti
ne olur ?,
ayrıca marka tavsiyesi varmı?
Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim,selamlar...

benin motor çalışır vaziyetteyken kayışın ordan, direksiyon pompasının oralardan biyerden viyuvvvv diye bi ses geliyor pompadan mıdır sizce? her zaman olmuyor ara ara oluyor, devir arttıkça ses de değişiyor ne olduğunu çözemedim var mı fikri olan?

Hakan hiçbir fikrim yok...Eğer normal şartlarda ilk çalıştırmada veren sesi demiyorsan tabii..

Merhaba arkadaşlar,
bu soruyu teknik servis kısmında da sordum ayrıca sizede sormak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim

aracımda tek nokta enjeksiyonlu 1,4 (X14NZ) 8V
motor mevcut,lpg dönüşümü düşünüyorum,
Bu tip motorlara lpg dönüşümü oluyormu ?,
oluyorsa nasıl yapıyorlar ?,verim alabilirmiyiz ?,bide bize maliyeti
ne olur ?,
ayrıca marka tavsiyesi varmı?
Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim,selamlar...

Merhaba sayın dikmenm...Söylediğiniz motora Lpg dönüşümü oluyor bildiğim kadarıyla...Tek nokta enjeksiyonlu araçlara sıralı gibi olmasada farklı şekilde lpg montajıa yapılabiliyor..BU konuda size en iyi yardımı Kocaeli'de olduğunuz için söylüyorum FS otogaz (Faruk Sevgili)yardım edecektir..Marka fiyatlarına bağlı olarak sizin takdirinize kalmıştır..Ama benim tercihlerim Tartarini,Brc,Landi Renzo ve Zavolli olurdu...

Merhaba sayın dikmenm...Söylediğiniz motora Lpg dönüşümü oluyor bildiğim kadarıyla...Tek nokta enjeksiyonlu araçlara sıralı gibi olmasada farklı şekilde lpg montajıa yapılabiliyor..BU konuda size en iyi yardımı Kocaeli'de olduğunuz için söylüyorum FS otogaz (Faruk Sevgili)yardım edecektir..Marka fiyatlarına bağlı olarak sizin takdirinize kalmıştır..Ama benim tercihlerim Tartarini,Brc,Landi Renzo ve Zavolli olurdu...

Teşekkür ederim yönlendirmeniz için selamlar...

34607.jpg

Bunun gri renk aluminyum olanlarıda varmı arkadaslar nette resimlerini bulamadım bu da 60 ytl 16 parcadan olusuyormus

sanırım var ben bir kere görmüştüm ama şimdi hatırlayamıyorum nerde gördüğümü. Bu arada bakımlar için fiyat çıkardılar mı?

34607.jpg

Bunun gri renk aluminyum olanlarıda varmı arkadaslar nette resimlerini bulamadım bu da 60 ytl 16 parcadan olusuyormus

bende görmüştüm bir yerde gri olanları basit duruyor :( maun kaplama zaten rezalet carbon olanları var ama onlarda 90 civarı ayrıca hiçbiri orjinal gibi durmuyor yapıştırma olduğu belli
en iyisi konsolu söküp piano black hatta kapı kollarını fln da ama biraz masraflı olur :D

Geri