Astra F Kullanıcıları Buraya

Arabayı satmayacaz ya bişeyler yapacaz çağatay nerdeyse o tuşların orası için ledli ışıklandırma bulmuştu yurtdışından, kaloriferi ayarladığımız yerin ısıklandırması cıkıyor ledli takılıyor.

Alican sağol bakımdan aldım bugun araba çok farketmıs yalnız o direksiyondan gelen tıkırtı kılometre halatındanmış ve orjınalını bulamamıslar yan sanyı taksak aynısı olur dediler en kısa zamanda orjinal astra f kilometre halatı bulmak lazım onun dısında fıyatları yazıyorum;

Silecekler bosch 20 ytl

Triger seti + devir daim 330 ytl

Motor yağı 4 lt 50 ytl

Yağ filtresi 6 ytl

Hava filtresi 10 ytl

Polen filtresi 10 ytl

Benzin filtresi 10 ytl

Antifriz 3 lt 15 ytl

Amortisör bilyası 2 adet 60 ytl

İşçilik 80

Toplam 600

Alican sağol bakımdan aldım bugun araba çok farketmıs yalnız o direksiyondan gelen tıkırtı kılometre halatındanmış ve orjınalını bulamamıslar yan sanyı taksak aynısı olur dediler en kısa zamanda orjinal astra f kilometre halatı bulmak lazım onun dısında fıyatları yazıyorum;

Silecekler bosch 20 ytl

Motor yağı 4 lt 50 ytl

Yağ filtresi 6 ytl

Hava filtresi 10 ytl

Polen filtresi 10 ytl

Benzin filtresi 10 ytl

Antifriz 3 lt 15 ytl

İşçilik 80

Toplam 600

Burak geçmiş olsun diyorum...Fiyatta fazla uçuk değilmiş...Bu arada o direksiyon halatı sesi bende de var..Onun hakkında bir gelişme olursa banada haber verirsin..bende burada bakayım..Birde değişimi ne kadar oluyor acaba işçiliği zormu onuda bilmek lazım..

Konu açtım foruma abi kilometre halatı zamanla asınınca ses yapıyormus ama yan sanayısı takılırsa yıne ses yaparmıs orjınalını bulmak lazım???

herkese merhaba,elinde fazladan 1 tane sis farı olan varmı? çıkma vs. farketmez merceklı veya merceksızde olur :D :D benımkılerın bırı merceklı biri merceksiz değişmem gerekiyor zenon takıcam.Şimdiden tşkler..

Kimbilir ne kadardır..peki bunu sana anlatan ustalara işçiliğinin zorluğunu ve parasını sordunmu?

Hava filtresi: 15 TL
Yağ filtresi: 10 TL
Benzin filtresi: 15 TL
Motor Yağı: 40TL
Buji: 20 TL
Triger seti: 135 TL
Gergi bilyası: 35TL
V kayışı: 20 TL
Ayrıca Rot-Balans 30 TL
Ustayada 100 TL verdik

TOPLAM: 420 TL

Silecekler bosch 20 ytl

Motor yağı 4 lt 50 ytl

Yağ filtresi 6 ytl

Hava filtresi 10 ytl

Polen filtresi 10 ytl

Benzin filtresi 10 ytl

Antifriz 3 lt 15 ytl

İşçilik 80

Toplam 600

Aşağı yukarı aynı çıkmış bizim triger biraz daha ucuza gelmiş ama hem parçaları tanıdık parçacıdan aldık hemde usta tanıdık (ikiside 20 yıllık komşu) :D

Geri