Astra F Kullanıcıları Buraya

sıralılarda benzin miktarının %20 fazlası kasar lpg dediklerine göre
kış vakti 13.5 normal bence

benzinde ortalama 12-13 arası gidiyor bu havalarda ş.içi
normalde 8lt idi ş.içi

sıralılarda benzin miktarının %20 fazlası kasar lpg dediklerine göre
kış vakti 13.5 normal bence

benzinde ortalama 12-13 arası gidiyor bu havalarda ş.içi
normalde 8lt idi ş.içi

kışın 1- bilemedin 1,5 lt fazla yakar diye biliyorum ama benimki fazla oluyor yaa kimi zaman 15 lt ye çıkıyor. Sabah gaza gecerkenki sorunu hala çözemediler en son gidip enjektörleri değiştireceğim. gecen gittim bağladı suta % 28 zengine geçmiş. acaba enjektör arızalı lduğu için acarmı kendini. ECU daha yenı değişti.

Abi inşallah sorunu halledersiniz..Tamamen benım düşüncem yanlış anlamayın ama lpg gerçekten arabanın düzenini bozuyor bence :( Zaten kullandığımız arabaların en genci 12 13 yaşında..Ortalama 150-200.000 km yapmış arabalara birde lpg takınca sonuç ne yazıkkı ortada...

sorma berkay. geçen 25 30 km benzinde kullandım. abicim araba aslına döndü ya. maddı durumum iyi olsa hayatta LPG kulanmam. Gaz pedalna ayağımı koyuyorum araba kendşne geliyor. BAsmaam gerek bile kalmıyor. Ama durum belli. Çözeceğiz bu işi ALLAH ın izniyle.

Barış benim bu havada yakıt 9,5-10 lt civarı lpg de..Seninki biraz yakıyor...Belkide 8 v olması bir etken olabilir..

sorma berkay. geçen 25 30 km benzinde kullandım. abicim araba aslına döndü ya. maddı durumum iyi olsa hayatta LPG kulanmam. Gaz pedalna ayağımı koyuyorum araba kendşne geliyor. BAsmaam gerek bile kalmıyor. Ama durum belli. Çözeceğiz bu işi ALLAH ın izniyle.
Evet abi haklısın..Biz çok az kullandığımızdan lpg taktırmadık,Allah kolaylık versin sizlere:(

ön plakalığı iptal etmeyi düşünüyorum ancak 3m bantlarla fln değil direk vida ile forumlara baktım akıllı vida ile yapmış çoğu kişi bu akıllı vida nasıl birşey ne farkı var ?

Geri